Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Matthias Mala: Techniky bílé magie

Učebnice/Odborná literatura

Matthias Mala: Techniky bílé magie

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Matthias Mala, Magii v té či oné podobě vyznává každý z nás: Držíme si palce, pliveme po sobě třikrát pro štěstí, si za volantem dáváme bedlivější pozor, když se před námi mihne přes silnici černá kočka nebo se pro jistotu pokřižujeme, když jde do tuhého. Nějak podvědomě cítíme, že je nám třeba chránit se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Matthias Mala: Techniky bílé magie koupíte i tady

Specifikace Matthias Mala: Techniky bílé magie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 184 Kč

Magii v té či oné podobě vyznává každý z nás: Držíme si palce, pliveme po sobě třikrát pro štěstí, si za volantem dáváme bedlivější pozor, když se před námi mihne přes silnici černá kočka nebo se pr ... a dál?

Produkt Matthias Mala: Techniky bílé magie

Matthias Mala: Techniky bílé magie - parametry

Název produktu: Matthias Mala: Techniky bílé magie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 184 Kč
Maximální cena: 288 Kč
Ušetríte až: 104 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Matthias Mala, Magii v té či oné podobě vyznává každý z nás: Držíme si palce, pliveme po sobě třikrát pro štěstí, si za volantem dáváme bedlivější pozor, když se před námi mihne přes silnici černá kočka nebo se pro jistotu pokřižujeme, když jde do tuhého. Nějak podvědomě cítíme, že je nám třeba chránit se před „zlou mocí“ či zápornými silami. Ty se ovšem neprojevují nějakou destruktivní ďábelskou zvůlí, působí spíše obyčejně a konvenčně. Malichernost, sobectví, deprese, chamtivost či vypočítavost – to jsou ty nejviditelnější projevy vlivů, kterým naši předkové říkali zlé síly. Ať už si je personifikujeme v podobě temných bytostí či jako vnitřní psychické blokády, chceme se jich zbavit a být před nimi chráněni – a to je posvátným úkolem bílé magie. Esoterické praktiky bílých mágů jsou cestou vlastních zkušeností, a proto v magii neexistují žádné hotové recepty ani náhody. Existuje však poměrně přesný rámec a ukazatele, které umožňují člověku poznat, zda jde správným směrem. A o to jde v této knize, která je pojata jako abecední kompendium prastarých i moderních magických pojmů a praktik, z nichž si může vybrat prakticky každý. K dispozici se vám dostává nepřeberná řada postupů, jako je například zaklínání, práce s magickými kameny, symboly, čísly či sny, využití soli, křídy, olova, rostlin, prstů na ruce či dnů v týdnu, jejichž prostřednictvím můžete ať viditelně, či neviditelně měnit realitu ke svému prospěchu. Druh sortimentu : Kniha, Techniky bílé magie, Jazyk : Čeština, Počet stran : 148 Bílá magie je aktuální i v dnešní době. Přináší na svět pozitivní znamení, potlačuje špatné energie a magickou silou posiluje duše. Tím nám propůjčuje ochranný kruh, jímž můžeme ovlivnit jak sebe, tak i naše okolí. Díky této knize, obsahující příklady z praxe bílé magie a užitečné tipy pro všechny životní situace, můžete vstoupit do světa bílé magie. Techniky bílé magie - Matthias Mala od authora Matthias Mala a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Publikace: TECHNIKY BÍLÉ MAGIE - 365 OCHRANNÝCH A POSILUJÍCÍCH TECHNIK - Mala Matthias. Mala Matthias. AUTOR JE CELOSVĚTOVĚ UZNÁVANÝ ODBORNÍK NA BÍLOU

MAGII. TOMUTO TÉMATU JIŽ VĚNOVAL ŘADU SVÝCH KNIH. TATO KNIHA JE

POVAŽOVÁNA ZA ÚVOD DO BÍLÉ MAGIE. Publikace: TECHNIKY BÍLÉ MAGIE - 365 OCHRANNÝCH A POSILUJÍCÍCH TECHNIK - Mala Matthias.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.