Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Matthew Sands: Feynmanovy přednášky z fyziky s řešenými příklady 3/3

Učebnice/Odborná literatura

Matthew Sands: Feynmanovy přednášky z fyziky s řešenými příklady 3/3

Hodnocení: 1x
  • 4

Poslední díl kompletního vydání světově proslulého vysokoškolského kurzu fyziky známého pod názvem Feynmanovy přednášky z fyziky. Dílo známé z anglického a ze slovenského vydání poprvé vychází v češtině. Překlad teoretických přednášek byl pořízen z amerického vydání nakladatelství Addison - Wesley 1977 (1. a 2. díl) ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4
skladem

Jaké má kniha
Feynmanovy přednášky z ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Matthew Sands: Feynmanovy přednášky z fyziky s řešenými příklady 3/3

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 401 Kč

Autor : Robert Leighton, Richard Phillips Feynman, Matthew Sands, Poslední díl kompletního vydání kurzu fyziky známého pod názvem Feynmanovy přednášky z fyziky. Teoretické přednášky jsou doplněny příklady a cvičeními téhož autora včetně jejich řešení. Dílo známé z anglického a ze slovenského vydání poprvé vychází v češtině. Druh sortimentu : Kniha, Feynmanovy přednášky z fyziky s řešenými příklady 3/3, Jazyk : Čeština, Počet stran : 436 ... a dál?

Produkt Matthew Sands: Feynmanovy přednášky z fyziky s řešenými příklady 3/3

Matthew Sands: Feynmanovy přednášky z fyziky s řešenými příklady 3/3 - parametry

Název produktu: Matthew Sands: Feynmanovy přednášky z fyziky s řešenými příklady 3/3
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 401 Kč
Maximální cena: 495 Kč
Ušetríte až: 94 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Poslední díl kompletního vydání světově proslulého vysokoškolského kurzu fyziky známého pod názvem Feynmanovy přednášky z fyziky. Dílo známé z anglického a ze slovenského vydání poprvé vychází v češtině. Překlad teoretických přednášek byl pořízen z amerického vydání nakladatelství Addison - Wesley 1977 (1. a 2. díl) a 1966 (3. díl), s přihlédnutím k vydáním ve slovenském a ruském jazyce. Překlad je navíc doplněn i úlohami, které tvoří součást kurzu, s uvedením výsledků a stručných nápovědí k řešení. Řešení Feynmanových úloh v angličtině nevyšla, ale byla podrobně rozebrána v ruských překladech Feynmanových přednášek.

Feynmanovy přednášky o fyzice nejsou učebnicí v běžném smyslu a představují spíše široký proud živých myšlenek velkého fyzika a myslitele, který se celý život těšil a bavil hravým luštěním těch nejskrytějších tajemství přírody. Feynmanovy přednášky je možno doporučit spíše tomu, kdo už základní kurs fyziky na vysoké škole absolvoval nebo se ze své profese či záliby o fyziku hlouběji zajímá. I pro učitele a zralé fyziky jsou přednášky zdrojem bohaté inspirace, poznáním nečekaných souvislostí a vyvolávají obdiv ke kráse, složitosti ajednoduchosti přírody zároveň. Poslední ze tří dílů kompletního vydání svetově proslulého kurzu fyziky Richarda P. Feynmana. Z obsahu: Amplitudy pravděpodobnosti . Identické částice . Spin jedna . Spin 1/2 . Závislost amplitud na čase . Hamiltonova matice . Amoniakový maser . Jiné dvojhladinové soustavy . Další dvojhladinové soustavy . Hyperjemné rozštěpení v atomu vodíka . Pohyb elektro . Polovodiče... kniha, Feynmanovy přednášky z fyziky s řešenými příklady 3/3, s řešenými příklady, Richard Phillips Feynman, FRAGMENT Richard Phillips Feynmans řešenými příkladyFRAGMENT 2002Kniha, čeština, 436 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.