Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Matthew Quick: Odpusťte mi, Váš Leonard

Próza - beletrie

Matthew Quick: Odpusťte mi, Váš Leonard

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Právě dnes má Leonard Peacock narozeniny. Dnes si do batohu k učebnicím přibalí P-38, pistoli nacistického důstojníka, kterou zdědil po svém otci, a zastřelí svého bývalého nejlepšího kamaráda a potom i sebe. Už se nemůže dočkat. Ještě předtím se však musí rozloučit se čtyřmi lidmi, na nichž mu záleží: ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Odpusťte mi, Váš Leonard
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Matthew Quick: Odpusťte mi, Váš Leonard koupíte i tady

Specifikace Matthew Quick: Odpusťte mi, Váš Leonard

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 251 Kč

Právě dnes má Leonard Peacock narozeniny. Dnes si do batohu k učebnicím přibalí P-38, pistoli nacistického důstojníka, kterou zdědil po svém otci, a zastřelí svého bývalého nejlepšího kamaráda a potom i sebe. Už se nemůže dočkat. Ještě předtím se však musí rozloučit se čtyřmi lidmi, na nichž mu záleží: sousedem Waltem, posedlém Humphreym Bogartem, houslovým virtuózem a spolužákem Babakem, Lauren, jež miluje Ježíše (a do níž byl trochu zamilovaný zase Leonard), a herr Silvermanem, který ho na střední učí o » ... a dál?

Produkt Matthew Quick: Odpusťte mi, Váš Leonard

Matthew Quick: Odpusťte mi, Váš Leonard - parametry

Název produktu: Matthew Quick: Odpusťte mi, Váš Leonard
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 251 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 98 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Právě dnes má Leonard Peacock narozeniny. Dnes si do batohu k učebnicím přibalí P-38, pistoli nacistického důstojníka, kterou zdědil po svém otci, a zastřelí svého bývalého nejlepšího kamaráda a potom i sebe. Už se nemůže dočkat. Ještě předtím se však musí rozloučit se čtyřmi lidmi, na nichž mu záleží: sousedem Waltem, posedlém Humphreym Bogartem, houslovým virtuózem a spolužákem Babakem, Lauren, jež miluje Ježíše (a do níž byl trochu zamilovaný zase Leonard), a herr Silvermanem, který ho na střední učí o holokaustu... Nový román autora Terapie láskou. Ukázka z textu Ujistím se, že

nabitá P-38 je zajištěná, pak ji uložím do staré cedrové krabice na doutníky, kterou jsem si nechal jako vzpomínku na tátu, protože ten kouřil ilegální havana. Nacpu dovnitř pár starých ponožek, aby sebou moje „bouchačka“ uvnitř moc nebouchala a náhodou mi nevpálila kulku do zadku. Potom i tuhle krabici zabalím do růžového papíru, aby nikdo neměl podezření, že nesu do školy pistoli. I kdyby – bůhvíproč – začal ředitel dneska namátkově prohlížet batohy, můžu říct, že je to dárek pro kamaráda. Ten růžový balicí papír všechny obalamutí. Je to dokonalá kamufláž a jen absolutní vůl by mě nutil rozbalovat

bezvadně zabalený dárek pro spolužáka. Zatím mi sice ve škole nikdo batoh neprohledával, ale nechci nic riskovat. A ta P-38 bude vlastně takový dárek pro mě. Až ho rozbalím, budu moct zastřelit Ashera Beala. Nejspíš to bude jediný dárek, který dneska dostanu. Kromě P-38 tu mám čtyři další dárky, pro svoje čtyři přátele. Chci se s nimi rozloučit, jak se sluší a patří.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.