Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Matthew MacDonald a Mario Szpuszta: ASP.NET 3.5 A C# 2008

Knihy

Matthew MacDonald a Mario Szpuszta: ASP.NET 3.5 A C# 2008

Hodnocení: 1x
  • 4

ASP.NET 3.5 A C# 2008 - Matthew MacDonald, Mario Szpuszta . ASP.NET je výkonná technologie Microsoftu pro vytváření webových aplikací běžících na straně serveru. Tato kniha, kterou napsali dva velmi zkušení autoři – Matthew MacDonald a Mario Szpuszta – je velmi komplexní. Jejím prostřednictvím se naučíte vše, co ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86607
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Matthew MacDonald a Mario Szpuszta: ASP.NET 3.5 A C# 2008 koupíte i tady

Specifikace Matthew MacDonald a Mario Szpuszta: ASP.NET 3.5 A C# 2008

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 712 Kč

ASP.NET je výkonná technologie Microsoftu pro vytváření webových aplikací běžících na straně serveru. Tato kniha, kterou napsali dva velmi zkušení autoři – Matthew MacDonald a Mario Szpuszta – je velmi komplexní. Jejím prostřednictvím se naučíte vše, co potřebujete ke zvládnutí ASP.NET 3.5. Pokud jste již programovali v předchozí verzi ASP.NET, můžete se zaměřit výhradně na nové funkce, například LINQ, ASP.NET AJAX nebo Silverlight. Pokud jste nikdy v ASP.NET neprogramovali, zjistíte, že tato kniha poskytuje » ... a dál?

Produkt Matthew MacDonald a Mario Szpuszta: ASP.NET 3.5 A C# 2008

Matthew MacDonald a Mario Szpuszta: ASP.NET 3.5 A C# 2008 - parametry

Název produktu: Matthew MacDonald a Mario Szpuszta: ASP.NET 3.5 A C# 2008
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 712 Kč
Maximální cena: 861 Kč
Ušetríte až: 149 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

ASP.NET 3.5 A C# 2008 - Matthew MacDonald, Mario Szpuszta . ASP.NET je výkonná technologie Microsoftu pro vytváření webových aplikací běžících na straně serveru. Tato kniha, kterou napsali dva velmi zkušení autoři – Matthew MacDonald a Mario Szpuszta – je velmi komplexní. Jejím prostřednictvím se naučíte vše, co potřebujete ke zvládnutí ASP.NET 3.5. Pokud jste již programovali v předchozí verzi ASP.NET, můžete se zaměřit výhradně na nové funkce, například LINQ, ASP.NET AJAX nebo Silverlight. Pokud jste nikdy v ASP.NET neprogramovali, zjistíte, že tato kniha poskytuje vhodné tempo výuky, při níž projdete všechny základní věci, které potřebujete znát. Kniha obsahuje spoustu praktických příkladů a technik z reálného světa. Kniha ASP.NET 3.5 a Visual C# 2008 je rozdělena do šesti hlavních částí: Základy ASP.NET (úvod do ASP.NET a Visual Studia 2008, webové formuláře, serverové ovládací prvky, aplikace ASP.NET, správa stavu...); Přístup k datům (základy ADO.NET, vázání dat, cachování a asynchronní stránky, datové komponenty, XML, LINQ, práce se soubory...); Budování webů ASP.NET (uživatelské ovládací prvky, motivy, vzory stránek, navigace, rozmisťování webu...); Bezpečnost (bezpečnostní model ASP.NET, členství, profily, formulářová autentizace, autorizace a role, autentizace Windows, kryptografie...); Pokročilé uživatelské rozhraní (vlastní serverové ovládací prvky, podpora návrhového režimu, dynamické grafiky, GDI+, portály); Programování na straně klienta (JavaScript a Ajax, ASP.NET Ajax, Silverlight). ASP.NET 3.5 A C# 2008 - Matthew MacDonald, Mario Szpuszta od nakladatelství Zoner Press v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.