Mattel Pictionary air CZ
Mattel Pictionary air CZ

Mattel Pictionary air CZ

od 429 Kč
Pictionary Air™ je hra, která dá klasickému kreslení zcela nový rozměr! Vše, co nakreslíte do vzduchu, uvidíte na obrazovce v této vzrušující variaci na klasickou hru. Stáhněte si aplikaci Pictionary Air™ do vašeho chytrého telefonu nebo tabletu a začněte. Nasměrujte foťák v zařízení v aplikaci na malého malíře nebo malířku a sledujte, jak se objeví spolu s kresbou na displeji vašeho chytrého zařízení. Pro ještě větší zábavu můžete promítnout…
Mall.cz
Za dopravu 88 Kč Skladem
429 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Mattel Pictionary air CZ
Výrobce: MATTEL
Minimální cena: 429 Kč
Maximální cena: 799 Kč
Ušetříte až: 370 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Vlastnosti

Věk od: od 6 let
Soubor her: Ne
Elektrické hry: Ne
Deskové hry: Ne
Retro hry: Ne

Popis produktu

Pictionary Air™ je hra, která dá klasickému kreslení zcela nový rozměr! Vše, co nakreslíte do vzduchu, uvidíte na obrazovce v této vzrušující variaci na klasickou hru. Stáhněte si aplikaci Pictionary Air™ do vašeho chytrého telefonu nebo tabletu a začněte. Nasměrujte foťák v zařízení v aplikaci na malého malíře nebo malířku a sledujte, jak se objeví spolu s kresbou na displeji vašeho chytrého zařízení. Pro ještě větší zábavu můžete promítnout kresby z vašeho zařízení do vaší televize pomocí Apple TV, Chromecastu nebo podobného streamovacího systému. Vyžaduje se kompatibilní streamovací zařízení. Zkontrolujte kompatibilitu zařízení na stránce podpory Pictionary Air (www.pictionary.com/support). NÁVOD NA HRU: Vezměte si kartu s obrázkem, tužku Pictionary Air ™ a připravte se malovat! Váš tým se pokusí uhodnout, co bylo na obrázku, zatímco vy se to budete snažit namalovat do vzduchu. Pictionary Air™ aplikace (dostupná pro iOS a Android zařízení) zaznamenává vše, co kreslíte. Proto vždy směřujte rozsvícený konec pera směrem k foťáku chytrého zařízení. Vaše skóre je zaznamenáváno v aplikaci, aby zábava byla ještě větší. VSTUPTE SAMI DO SVÉ KRESBY: Vstupte do svojí kresby a pomozte vaším spoluhráčům uhádnout, co jste kreslili. Například, pokud kreslíte balón, podržte ho! Pokud kreslíte klobouk, posuňte ho tak, aby seděl na vaší hlavě! POTŘEBUJETE VÍCE ČASU NA KRESLENÍ? Aplikace Pictionary Air™ vám dovolí upravit časy kol a jejich počet tak, aby měli začátečníci a mladší hráči více času na kreslení. Režim Selfie vám dovolí kreslit bez časového limitu ať už pro zábavu nebo zdokonalování! UCHOVEJTE SI SVÉ VZPOMÍNKY: Ať už kreslíte, hádáte nebo sledujete, výsledky jsou k popukání! Zaznamenejte si svůj výkon v aplikaci a zase si jej pusťte, kdykoliv budete chtít znovu prožít tu samou zábavu nebo abyste ho sdíleli s přáteli!

  • Věk od: 6 let
  • Určení: uni
  • Baterie přiložena: ano
  • Typ baterie: AA (R6) Carbon Zinc 1x
  • Šířka: 5
  • Výška: 26.5
  • Hloubka: 20

Rodinná kreslicí hra, ve které hráči uplatní kreslení, a to velmi zajímavým způsobem.

Hráči si stáhnou do tabletu nebo chytrého telefonu aplikaci Pictionary Air ™. Poté kreslí ve vzduchu světélkem a sledují nakreslený obrázek na displeji. Lze využít i displej televize.

Hráči rozdělení na dva týmy mají za úkol podle zadání na obrázku kreslit ve vzduchu a protější tým se snaží rozpoznat co bylo kresleno.

Proto se  ozsvícený konec pera směřuje směrem k foťáku chytrého zařízení. Obrázky jde i ukládat. Do aplikace lze i vstupovat a například nakreslený klobouk posunout na hlavu, atd

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.