MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Ostatní z kategorie společenské hry » Srovnání cen MATTEL Padající opičky

Ostatní z kategorie společenské hry

MATTEL Padající opičky

Hodnocení: 18x
 • 3.11111
EAN: 5011363525630

Vezměte všem známé mikádo, přidejte palmu a několik černých opic a výsledkem je hra, která pobaví celou rodinu a zpříjemní vám nejeden dlouhý podvečer. Padající opičky od Matela můžete hrát s dětmi od 5 let věku. Hoďte kostkou a vytáhněte jednu z tyčinek podle barvy, která padla. Ale pozor! Každá opička, která upadne, vás stojí body! Strom si postavíte sami a můžete tak hru udělat pěkně těžkou, nebo naopak lehčí. Vyhrává ten, komu spadlo nejméně opiček. Skvělá třicetiminutovka pro 2 až 4 hráče. více podrobností

Filtrovat: i

Doporučujeme MATTEL Padající opičky

Nejlevnější nabídky

MATTEL Padající opičky v kostce

Průměrné hodnocení

3,1
 • 3.11111

Na základě 18 hodnocení

63 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti MATTEL Padající opičky

 • super zábava pro celou rodinu
 • jednoduchá pravidla

 • křehký plast
 • Těžko posoudit po několika hrách

Čerstvá hodnocení MATTEL Padající opičky

 • 5

Roman, 27. prosince 2016

 • Cena
 • Snadnost

 • Těžko posoudit po několika hrách

Srandovní hra pro celou rodinu. Musím říct, že to baví nejenom děti, ale i dospělé, doporučuji na dlouhé zimní věčery


Specifikace MATTEL Padající opičky

Kategorie Ostatní z kategorie společenské hry
Výrobce MATTEL
Nejnižší cena 629 Kč
Počet hráčů 2 - 4
Věk od Méně než 6 let

Hra plná zábavy obsahuje 1 strom, 30 opiček, 30 tyček ve 3 barvách, 1 kostku. ... hoďte kostkou a opatrně vytáhněte tyčku odpovídající barvy ze stromu. Spadla nějaká opička ? Špatně !!! Čím méně opiček máte, tím lépe. Doporučený věk 5 let + ... a dál?

Produkt MATTEL Padající opičky

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


MATTEL Padající opičky - parametry

Název produktu: MATTEL Padající opičky
Výrobce: MATTEL
Minimální cena: 629 Kč
Maximální cena: 847 Kč
Ušetríte až: 218 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.11 bodů z 5
Počet hodnocení: 18 x
Hodnocení:
 • 3.11111
Počet hráčů 2 - 4
Věk od Méně než 6 let
Podrobný popis:
 • Počet hráčů: 2 - 4 Doporučený věk: od 5 let Doba hraní: 30 min Typ hry: ostatní dětské; rodinné Jedinečná zručnostní hra Padající opičky lehce připomíná klasickou hru Mikádo. Úkolem je odebírat tyčky tak, aby opičky nepropadávaly. Chytlavá hra plná zábavy. Popis hry: Nejprve si postavíte strom, nastrkáte tyčky libovolně do předem připravených otvorů a spustíte opičky do útrob stromu. Ty se zachytí svými ocásky za připravené tyčky. Následně házíte barevnou kostkou, která určuje jakou tyčku musíte vytáhnout. To musíte udělat tak, aby vám propadlo co nejméně opiček.
 • určeno pro: 2-4 hráče
 • doba hraní: 30 minut Obsah hry:
 • 1 strom
 • 30 opiček
 • 30 tyček ve 3 barvách
 • 1 kostka
 • návod ke hře Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.530 Výška (cm): 27.00 Šířka (cm): 12.00 Hloubka (cm): 27.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.530 Výška (cm): 27.00 Šířka (cm): 12.00 Hloubka (cm): 27.00 EAN: 5011363525630 Záruční doba: 24 měsíců Jedinečná zručnostní hra Padající opičky lehce připomíná klasickou hru Mikádo. Úkolem je odebírat tyčky tak, aby opičky nepropadávaly. Chytlavá hra plná zábavy.Hra padající opičky je velmi zábavná a celá rodina si ji brzy oblíbí. Nejprve musíte složit palmu, ale věřte, že je to velmi jednoduché. Stačí spojit dva kusy kmenu, zasadit je do základny a navrch položit listy. Poté vezmete barevné tyčinky, které symbolizují větve a nastrkáte je otvory do kmenů (budou-li se různě protínat, je hra jednodušší;vyšší obtížnosti lze dosáhnout rovnoběžným umístěním větví). Na závěr hodíte opičky do listů a ty vám propadnou do kmene a zavěsí se na různých větvích. A pak může hra konečně začít. Hráči se snaží vyndat z kmene všechny větve, ale můžou jen větev té barvy, kterou si hodí kostkou, navíc nemohou vzít jen tak ledajakou, ale musí postupovat shora dolů. Komu spadne opička, ten si ji bere k sobě. Kdo má na konci nejméně opiček, vyhrává. Hra obsahuje: 2x část kmene 1x základna 1x koruna stromu (listy) Barevné tyčinky Opičky 1x kostka Návod

Hra padající opičky nabízí dětem spoustu zábavy a legrace. Hra padající opičky nabízí dětem spoustu zábavy a legrace. Hráči

umístí opičky na strom a pohybují tyčkami podle pohybů hrací kostky.

Hráč, který posbírá nejmenší počet opiček, vyhrává! Při hře není

potřeba nic číst, takže je vhodná i pro mladší děti. V balení se

stromem, třiceti opičkami, třiceti tyčkami ve třech barvách a specialní

kostkou. Stačí jen chybný tah a opička spadne. Pustťe opičky dírou v koruně

průhledné hrací palmy, ale až po té, co do každého otvoru v kmeni palmy

vložíte barevné tyčinky. Každý hráč hodí barevnou kostkou a vytáhne

tyčinku té barvy, která padne na kostce. Doporučený věk: 5 +

Počet hráčů: 2 – 4 hráčí

Padající opičky - Mattel 52563. Hráči umístí opičky na strom a pohybují tyčkami podle pohybů hrací kostky. Hráč, který posbírá nejmenší počet opiček, vyhrává! Při hře není potřeba nic číst, takže vhodná je pro mladší děti. V balení se stromem, třiceti opičkami, třiceti tyčkami ve třech barvách a specialní kostkou. Pro dva až


Recenze MATTEL Padající opičky

Adriana, 15. února 2017


PRO:   super zábava pro celou rodinu
  jednoduchá pravidla
PROTI:   křehký plast

Skvělá hra pro cvičení postřehu a jemné motoriky.
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Roman, 27. prosince 2016


PRO:   Cena
  Snadnost
PROTI:   Těžko posoudit po několika hrách

Srandovní hra pro celou rodinu. Musím říct, že to baví nejenom děti, ale i dospělé, doporučuji na dlouhé zimní věčery
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro MATTEL Padající opičky

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Albi: Moje první Česko

Albi: Moje první Česko

Nero 2019 Standard - CZ, Box Box je v ENG jazyce NEW in Nero Standard 2019 • DriveSpan consolidates data & media from your mobile devices, hard discs and your cloud to one central storage space • With the interactive ‘Live Guide’ you will never miss to »

od 499 Kč

v 11 obchodech

Albi Jídlo s.r.o.

Albi Jídlo s.r.o.

Počet hráčů: 2 - 4 Doporučený věk: od 12 let Doba hraní: 45+ min Typ hry: Vědomostní; Vzdělávací Hra ALBI Jídlo s.r.o. * Zábavná kvízová hra o jídle, která obsahuje 900 otázek týkajících se českých a zahraničních jídel a nápojů. Mimo jiné se dozvíte mnoho »

od 381 Kč

v 7 obchodech

Albi Cortex pro děti 2

Albi Cortex pro děti 2

Společenská hra pro 2–6 hráčů, doporučený věk od 6 let, alespoň na 15 min hraní . Máte doma společenskou hru Cortex pro děti a už vás v ní nic nepřekvapí? Pak je tady Cortex pro děti 2, který obsahuje zbrusu nové úkoly a vychází ze stejných principů. Na »

od 299 Kč

v 6 obchodech

Albi Kvído Závod barev

Albi Kvído Závod barev

Společenská hra pro 2–5 hráčů, vhodné od 5 let . S chobotnicí Kvído si vaše dítě užije spoustu barevné zábavy. Při hře Závod barev se rozvíjí jejich koncentrace, paměť a jemná motorika. Během této rychlé hry mají děti za úkol si zapamatovat barvy na »

od 299 Kč

ve 4 obchodech

Albi: Bang!

Albi: Bang!

Karetní hra doporučený věk od 8 let, pro 4-7 hráčů. Karetní hra inspirovaná divokým západem, kde na sebe hráči berou různé role např. šerifa, zločinců, pomocníků a renegáta. Setkáte se ze se jmény Calamity Janet, Black Jack, Willy The Kid a dalšími. Každý »

od 279 Kč

v 11 obchodech

Piatnik: Cink!

Piatnik: Cink!

ÚŽASNÁ HRA PRO CELOU RODINU !!! Hra obsahuje: 56 karet, 1 zvoneček, 1 pravidla hry Počet hráčů: 2 – 6  Věk: od 6 let Stručný popis hry: hráči popořadě odkrývají po »

od 269 Kč

v 6 obchodech

MINDOK Duch

MINDOK Duch

Duch! Je bleskurychlá postřehová hra pro 2 - 8 hráčů od osmi let. Duch! Je bleskurychlá postřehová hra pro 2 - 8 hráčů od osmi let. Duch! je jako blesk rychlá postřehová hra, pro 2 až 8 šikulů, kterým již bylo alespoň osm roků. Balduin, hradní duch našel »

od 269 Kč

v 11 obchodech

MATTEL Padající opičky

MATTEL Padající opičky

Počet hráčů: 2 - 4 Doporučený věk: od 5 let Doba hraní: 30 min Typ hry: ostatní dětské; rodinné Jedinečná zručnostní hra Padající opičky lehce připomíná klasickou hru Mikádo. Úkolem je odebírat tyčky tak, aby opičky nepropadávaly. Chytlavá hra plná »

od 629 Kč

ve 4 obchodech

MAC TOYS Pravda nebo lež

MAC TOYS Pravda nebo lež

Rychlá, zábavná a naučná hra pro každou příležitost. Zahrej si s rodinou nebo kamarády a užijte si spoustu zábavy. Každý hráč si nejprve určí barvu, pod kterou bude hrát. Moderátor klade otázky z 1000 nahraných tvrzení. Úkolem každého hráče je rychle »

od 720 Kč

ve 4 obchodech

EP LINE Lovec Duchů 2-pack

EP LINE Lovec Duchů 2-pack

EPLine - Cool Games Lovec Duchů 2-pack, 2 hráči, od 5 let Strašidelná zábava, při které vám bude tuhnout krev v žilách. Lovec duchů je zábavná společenská hra pro celou rodinu. »

od 1 521 Kč

ve 2 obchodech

Mattel Y9620

Mattel Y9620

Každé slovo se počítá, když hrajete nejpopulárnější slovní hru na světě jakou je Scrabble. Scrabble má rád snad každý. Měřit dokonalost své slovní zásoby můžete znova a znova a troufáme si říci, že se vám hraní neomrzí. Každé slovo se počítá, když hrajete »

od 859 Kč

v 1 obchodě

HASBRO Hádej kdo nová verze cz

HASBRO Hádej kdo nová verze cz

Společenská hra Doporučený věk od 6 let. Zábavná společenská hra, která nejen pobaví, ale současně i značně rozšíří slovní zásobu malých dětí předškolního i školního věku. Cíl hry spočívá v hádání obrázků soupeře. Do plastových stojánků se vkládají »

od 589 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.