Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Mathias Katz: IQ testy

Knihy naučná literatura

Mathias Katz: IQ testy

Hodnocení: 1x
  • 4

  Anotace V ryze praktické příručce najdete velké množství testů a cvičení, kterými můžete trénovat svou inteligenci - od testů verbálního myšlení přes numerické testy až po testy prostorové představivosti. Dozvíte se také, jak se optimálně připravit na IQ testy, jak trénovat jazykové schopnosti, matematické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78199
skladem

Jaké má kniha
IQ testy
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mathias Katz: IQ testy koupíte i tady

Specifikace Mathias Katz: IQ testy

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 137 Kč

V ryze praktické příručce najdete velké množství testů a cvičení, kterými můžete trénovat svou inteligenci - od testů verbálního myšlení přes numerické testy až po testy prostorové představivosti. Dozvíte se také, jak se optimálně připravit na IQ testy, jak trénovat jazykové schopnosti, matematické dovednosti a prostorovou představivost, jak zvýšit svou schopnost koncentrace a zlepšit paměť, co dělat den před testem a ve chvíli, kdy testování začíná, a jak v IQ testech dosáhnout dobrých výsledků. Seznámíte se s » ... a dál?

Produkt Mathias Katz: IQ testy

Mathias Katz: IQ testy - parametry

Název produktu: Mathias Katz: IQ testy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 137 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 42 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

  Anotace V ryze praktické příručce najdete velké množství testů a cvičení, kterými můžete trénovat svou inteligenci - od testů verbálního myšlení přes numerické testy až po testy prostorové představivosti. Dozvíte se také, jak se optimálně připravit na IQ testy, jak trénovat jazykové schopnosti, matematické dovednosti a prostorovou představivost, jak zvýšit svou schopnost koncentrace a zlepšit paměť, co dělat den před testem a ve chvíli, kdy testování začíná, a jak v IQ testech dosáhnout dobrých výsledků. Seznámíte se s tím, jak rozpoznat systém inteligenčních testů, jak se IQ test sestavuje a kde všude se testování IQ testy využívá, co zahrnuje inteligence a o čem vypovídá IQ. Na závěr vás čeká ucelený malý IQ test.   Z obsahu O autorovi 7 Předmluva 9 1. KAPITOLA Úvod: testy inteligence a IQ 11 Kde všude se testů inteligence využívá 13 Co vypovídá IQ o úspěchu v zaměstnání 13 Měření speciálních schopností 13 Duševní požadavky v zaměstnání a IQ 14 Inteligence - a co k ní patří 15 Co nám řeknou vědci zabývající se inteligencí 15 Testy inteligence: Měření bez teoretických východisek 15 Teorie týkající se inteligence 16 Měření inteligence: názory a omyly 18 Podkategorie testů inteligence 19 2. KAPITOLA Poznejte systém testů inteligence 21 Jak vzniká test inteligence 23 Co byste měli o testech inteligence vědět 23 Kroky při sestavování testu inteligence 24 O čem vypovídá inteligenční kvocient (IQ) 24 O čem inteligenční kvocient (IQ) nevypovídá 26 3. KAPITOLA Typické součásti testů inteligence 27 Trénujeme verbální myšlení 29 Procvičte si numerické myšlení 38 Počítání s čísly 39 Najděte principy, na nichž se zakládají číselné řady 43 Slovní úlohy 45 Procvičte si prostorové myšlení 48 Jak najdete správnou posloupnost symbolů 48 Prostorová představivost: Kostky a jiné 3-D objekty 51 Příklady jiných cvičných úloh 56 4. KAPITOLA Jak se optimálně připravíte na testy inteligence 63 Co a jak můžete procvičovat 65 Dělejte si přestávky 65 Jak zvýšíte svou schopnost koncentrace 66 Na čem při testech koncentrace záleží 66 Jak zvýšíte výkon své paměti 71 Pět tipů pro zvýšení vaší schopnosti zapamatovat si 71 Den před testem 73 "Prosím, začněte pracovat" - samotné testování 74 5. KAPITOLA Malý test na závěr 75 I. Verbální myšlení 77 II. Numerické myšlení 79 III. Prostorové myšlení 80 IV. Schopnost koncentrace 84 V. Všímavost a schopnost zapamatovat si 86 Řešení závěrečného testu 88 Vyhodnocení závěrečného testu 96 Doporučená literatura 97 Knihy z edice Poradce pro praxi 99 IQ testy GRADA - GRADA - Jazyk: CZ - ISBN: 80-247-2176-7 - Kniha Anotace: Formát: 140 x 205 mm


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.