Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Matematika 6 - Aritmetika

Učebnice/Odborná literatura

Matematika 6 - Aritmetika

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice matematiky pro 6. ročník ZŠ a VG, a následně i učebnice pro ročníky další, vycházejí z Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání a respektují jej. Podávají však učivo způsobem, který maximálně vychází vstříc dětské potřebě objevovat a experimentovat. Všechny tematické celky v učebnici mají ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Matematika 6 - Aritmetika
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Matematika 6 - Aritmetika koupíte i tady

Specifikace Matematika 6 - Aritmetika

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 93 Kč

Učebnice aritmetiky pro 6. ročník/primu obsahuje následující tematické celky:

  • Desetinná čísla
  • Dělitelnost přirozených čísel
  • Grafy

Do učebnice je zařazeno také úvodní shrnutí a zopakování učiva matematiky 1.–5. ročníku ZŠ.

... a dál?

Produkt Matematika 6 - Aritmetika

Matematika 6 - Aritmetika - parametry

Název produktu: Matematika 6 - Aritmetika
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 93 Kč
Maximální cena: 133 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice matematiky pro 6. ročník ZŠ a VG, a následně i učebnice pro ročníky další, vycházejí z Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání a respektují jej. Podávají však učivo způsobem, který maximálně vychází vstříc dětské potřebě objevovat a experimentovat. Všechny tematické celky v učebnici mají jednotnou strukturu. Po motivačním úvodu následují jednoduchá cvičení, v nichž žáci objevují nové skutečnosti. Při řešení těchto úloh objevují nové zákonitosti a vztahy a pod vedením učitele samostatně formulují nové poznatky. V závěru kapitoly se „dohodnou“ na slovníčku, který budou pro nové pojmy používat. Tematický celek je pak uzavřen shrnutím všeho důležitého, co se děti naučily a dále zkouškou znalostí. Ta obsahuje další úlohy, které mohou děti řešit samostatně, např. jako domácí úlohy a mohou si na nich ověřit, jak probrané učivo zvládly. Text učebnice je doprovázen řadou ilustrací, fotografií a graficky je zpracován tak, aby učebnice děti zaujala. Hlavní text je na okrajích doprovázen lištou, která má motivační charakter, je věnována mezipředmětovým vztahům a všem výše uvedeným souvislostem matematiky a okolního světa. Lišta může sloužit učiteli také ke zpestření učiva a žákům k samostatné práci. Do učebnic je zařazeno také úvodní shrnutí a zopakování učiva matematiky 1.–5. ročníku ZŠ. Učebnice pro 6.ročník/primu je rozdělena do dvou částí, které obsahují následující tematické celky: Aritmetika Desetinná čísla; Dělitelnost přirozených čísel; Grafy. Učebnice aritmetiky pro 6. ročník/primu obsahuje následující tematické celky: - Desetinná čísla - Dělitelnost přirozených čísel - Grafy a diagramy Do učebnice je zařazeno také úvodní shrnutí a zopakování učiva matematiky 1.5. ročníku ZŠ. Ukázky: - Matematika 6, Aritmetika, učebnice, ukázka - str. 22 (528,42 KB) - Matematika 6, Aritmetika, učebnice, ukázka - str. 28 (382,36 KB) - Matematika 6, Aritmetika, učebnice, ukázka - str. 40 (385,82 KB) - Matematika 6 , Aritmetika, učebnice, ukázka - str. 56 (296,24 KB) - Matematika 6, Aritmetika, učebnice, ukázka - str. 64 (313,38 KB) - Matematika 6, Aritmetika, učebnice, ukázka - str. 65 (302,67 KB) - Matematika 6, Aritmetika, učebnice, ukázka - str. 72 (257,28 KB) - Matematika 6, Aritmetika, učebnice, ukázka - str. 77 (231,85 KB) Matematika 6 pro ZŠ a víceletá gymnázia - Aritmetika učebnice - kolektiv autorů. Matematika 6 pro ZŠ a víceletá gymnázia - Aritmetika učebnice - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii Matematika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Podtitul: Učebnice pro ZŠ a víceletá gymnáziaAutor: Helena BinterováISBN: 80-7238-654-9Počet stran: 120Rozměry: 280,0 x 210,0 x 0,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.