Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Matematika 5 - Učebnice

Knihy

Matematika 5 - Učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Obsah učebnice: Po prázdninách Opakování Zákonitosti, vztahy a práce s daty Sčítání a odčítání Násobení a dělení Mnohoúhelník Dělitelnost Část, zlomek, desetinné číslo Objem, povrch Rovnice I Práce s daty Konstrukce Biland a ciferník Písemná práce Vennův diagram Řady ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Matematika 5 - Učebnice
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Matematika 5 - Učebnice koupíte i tady

Specifikace Matematika 5 - Učebnice

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 94 Kč

V 5. ročníku se sada Matematiky skládá z učebnice, dvou pracovních sešitů a příručky učitele. Kromě vysvětlení látky a procvičování učiva obsahuje učebnice také barevné rámečky - zelený rámeček s vysvětlujícími texty, červený s mezipředmětovými vztahy a modrý s dalšími aktivitami. V závěru učebnice je zařazeno opakování. ... a dál?

Produkt Matematika 5 - Učebnice

Matematika 5 - Učebnice - parametry

Název produktu: Matematika 5 - Učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 94 Kč
Maximální cena: 135 Kč
Ušetríte až: 41 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Obsah učebnice:

Po prázdninách Opakování

Zákonitosti, vztahy a práce s daty Sčítání a odčítání Násobení a dělení Mnohoúhelník Dělitelnost Část, zlomek, desetinné číslo Objem, povrch Rovnice I Práce s daty Konstrukce Biland a ciferník Písemná práce Vennův diagram Řady Pravděpodobnost a náhoda Úhel Rovnice II Desetinné číslo, zlomek Geometrie Velká čísla Logika

Co už umíme

Opakování Žáci sobě Další úlohy od královny Viktorie Písemná práce

Výstupy a kompetence Průřezová témata

Pracovní učebnice a příručky učitele jsou připravovány za součinnosti vícečlenného týmu sestávajícího se z odborníků, kteří celožitovně spolupracují na výzkumu matematického vzdělávání žáků 1. stupně, vytvořili a uvedli do života novou koncepci vysokoškolské přípravy matematiky budoucích učitelů 1. stupně ZŠ a taktéž učitelé z praxe se spolupodíleli na tvorbě těchto učebnic.

Pro 1. a 2. ročník byly zvoleny pracovní učebnice, pro 3.–5. ročník nabízíme učebnice doplněné o dva pracovní sešity. Všechny učebnice byly vypracovány na základě požadavků RVP ZV.

Učebnice si vytkly za hlavní cíl poskytnou učiteli podněty k rozvíjení žákových intelektuálních i osobnostních schopností. Přinášejí některé netradiční pohledy nejen na matematiku, ale i na vyučovací cíle vůbec. Učebnice jsou aplikací výsledků výzkumu podpořeného výzkumným záměrem Učitelské profese v měnících se požadavcích na vzdělávání č. MSM 0021620862. V 5. ročníku se sada Matematiky skládá z učebnice, dvou pracovních sešitů a příručky učitele. Kromě vysvětlení látky a procvičování učiva obsahuje učebnice také barevné rámečky - zelený rámeček s vysvětlujícími texty, červený s mezipředmětovými vztahy a modrý s dalšími aktivitami. V závěru učebnice je zařazeno opakování.Podtitul: Pro 5. ročník základní školyAutor: Milan Hejný; Darina Jirotková; Jitka MichnováRok vydání: 2011Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-7238-966-7Počet stran: 112Rozměry: 260,0 x 195,0 x 0,0 Po prázdninách

Opakování Zákonitosti, vztahy a práce s daty

Sčítání a odčítání

Násobení a dělení

Mnohoúhelník

Dělitelnost

Část, zlomek, desetinné číslo

Objem, povrch

Rovnice I Práce s daty

Konstrukce

Biland a ciferník

Písemná práce

Vennův diagram

Řady

Pravděpodobnost a náhoda

Úhel

Rovnice II

Desetinné číslo, zlomek

Geometrie

Velká čísla

Logika Co už umíme

Opakování

Žáci sobě

Další úlohy od královny Viktorie

Písemná práce Výstupy a kompetence

Průřezová témata Milan Hejný; Darina Jirotková; Jitka MichnováPro 5. ročník základní školyFRAUSKniha, čeština, 112 stranUčebnice k výuce matematiky metodou prof. M. Hejného. V 5. ročníku je řada rozdělená na učebnici a dva pracovní sešity. Matematika 5 pro ZŠ - učebnice - kolektiv autorů. Matematika 5 pro ZŠ - učebnice - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.