Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Matematika 3 pro 1. ročník ZŠ

Knihy

Matematika 3 pro 1. ročník ZŠ

Hodnocení: 1x
  • 4

Numerace do 20, sčítaní a odčítání bez přechodu desítky. Pracovní sešit obashuje následující matematické operace: numerace sčítání a odčítání bez přechodu desítky v oboru čísel do 20 jednoduché slovní úlohy vztahy o x méně a o x více výklad některých jednotek (metr, litr, kilogram) prostorová tělesa 32 stran, měkká ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Matematika 3 pro 1. roč..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Matematika 3 pro 1. ročník ZŠ koupíte i tady

Specifikace Matematika 3 pro 1. ročník ZŠ

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 35 Kč

Pracovní sešit obsahující numeraci, sčítání a odčítání bez přechodu desítky v oboru čísel do 20 a jednoduché slovní úlohy. Dále obsahuje vztahy o x méně a o x více a výklad některých jednotek (metr, l ... a dál?

Produkt Matematika 3 pro 1. ročník ZŠ

Matematika 3 pro 1. ročník ZŠ - parametry

Název produktu: Matematika 3 pro 1. ročník ZŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 35 Kč
Maximální cena: 83 Kč
Ušetríte až: 48 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Numerace do 20, sčítaní a odčítání bez přechodu desítky. Pracovní sešit obashuje následující matematické operace: numerace sčítání a odčítání bez přechodu desítky v oboru čísel do 20 jednoduché slovní úlohy vztahy o x méně a o x více výklad některých jednotek (metr, litr, kilogram) prostorová tělesa 32 stran, měkká vazba Metodická poznámka: Čas věnovaný probírání látky záleží na úrovní třídy, na školním vzdělávacím programu a na stylu práce učitele. Činnostním charakterem výuky a její individualizací motivuje žáky k aktivitě a podněcuje jejich zájem o matematiku. Numeraci do šesti věnujeme pozornost a čas přiměřený úrovni třídy; rychlejší postup umožníte vždy těm žákům, kteří hned na počátku 1. ročníku suveréně sčítají a odčítají třeba až do 20. Hodiny matematiky nejsou  hodinami kreslení a malování. Všechny pokyny "vymaluj" je třeba chápat jako "vyznač"; místo vymalování může žák přístušné prvky označit barevnou čárkou, tečkou nebo je může jen zaškrtnout; je-li požadováno kreslení určitého počtu prvků, může žák místo jablek, hrníčků nebo rybek nakreslit jen kolečka, čárky nebo jiné jednoduché tvary. V tištěné publikaci Časové a tématické plány k učebnicím Alter pro 1 stupeň ZŠ zkoordinované s RVP ZV jsou k dispozizi orientační plány pro matematiku v 1. ročníku.  Uvedený plán je spíše pro variantu dobré úrovně třídy a pro rychlejší postup - orientačně 1 stránka v učebnicích na jednu vyučovací hodinu. S příhlédnutím k výše uvedeným skutečnostem je nutno plán upravit vždy pro konkrétní třídu. Pokud školní vzdělávací program přesouvá sčítání a odčítání s přechodem přes desítku do 2. ročníku, skončí učivo 1. ročníku sešitem č.3. Dobré počtáře a žáky se zájmem o matematiku však nebudeme umělě brzdit v jejich rozvoji a umožníme jim samostatně pracovat se sešitem Matematika 4/A Alter. Na počátku 2. ročníku pak lze pracovat se sešitem Matematika 4/B Alter. Kolektiv autorůOdesíláme 09.06.2014Numerace do 20, sčítání a odčítání bez přechodu desítkyALTERKniha, čeština, 32 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.