Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Matematika 2/2 - Pracovní učebnice

Knihy

Matematika 2/2 - Pracovní učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice si vytkly za hlavní cíl poskytnout učiteli podněty k rozvíjení žákových intelektuálních i osobnostních schopností. V každém díle se nachází řada úloh, které si žádají vzájemnou spolupráci a komunikaci žáků, rozvíjejí dovednost řešit problém a schopnost rozhodovat. V učebnici naleznete stejně jako u ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Matematika 2/2 - Pracov..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Matematika 2/2 - Pracovní učebnice koupíte i tady

Specifikace Matematika 2/2 - Pracovní učebnice

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 62 Kč

Učebnice si vytkly za hlavní cíl poskytnout učiteli podněty k rozvíjení žákových intelektuálních i osobnostních schopností. V každém díle se nachází řada úloh, které si žádají vzájemnou spolupráci a komunikaci žáků, rozvíjejí dovednost řešit problém a schopnost rozhodovat. V učebnici naleznete stejně jako u 1. ročníku v levém záhlaví každé dvojstrany nadpis pro učitele, vpravo výstup z RVP. Na spodní liště jsou pokyny pro učitele, popř. pro rodiče, sloužící k vysvětlení jednotlivostí k daným » ... a dál?

Produkt Matematika 2/2 - Pracovní učebnice

Matematika 2/2 - Pracovní učebnice - parametry

Název produktu: Matematika 2/2 - Pracovní učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 62 Kč
Maximální cena: 117 Kč
Ušetríte až: 55 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice si vytkly za hlavní cíl poskytnout učiteli podněty k rozvíjení žákových intelektuálních i osobnostních schopností. V každém díle se nachází řada úloh, které si žádají vzájemnou spolupráci a komunikaci žáků, rozvíjejí dovednost řešit problém a schopnost rozhodovat.

V učebnici naleznete stejně jako u 1. ročníku v levém záhlaví každé dvojstrany nadpis pro učitele, vpravo výstup z RVP. Na spodní liště jsou pokyny pro učitele, popř. pro rodiče, sloužící k vysvětlení jednotlivostí k daným cvičením.

Obsah 2.dílu:

Oblékáme krychli

Počítáme do 40 (Poznávání geometrie krychle)

Šaty pro krychli (Násobení jako opakované sčítání)

Počítáme do 50 (Náročnější forma evidence procesu)

Stavíme jeviště (Matematizace reálné situace)

Počítáme do 60 (Násobení jako opakované sčítání)

Násobíme šesti (Poznávání zákonitosti v náhodě)

Počítáme do 70 (Evidence tabulkou)

Hledáme více řešení (Rýsování a měření)

Počítáme do 80 (Závislosti a vztahy)

Tabulka násobilky - důležitá pomůcka (Třídění tvarů)

Počítáme do 90 (Poznávání pravidelnosti)

Procházíme výstavištěm (Propojení sčítání a násobení)

Hra na kapitány (Závislosti a vztahy)

Tabulka vzdáleností (Zdánlivý paradox o věku)

Počítáme do 100

Hrajeme Sovu (Grafi cký popis číselných vztahů)

Zjišťujeme délku jména (Poznávání obsahu obdélníku)

Počet sourozenců (Sběr statistických údajů)

Hledáme názvy osad (Slovní úlohy o penězích)

Hledáme více řešení (Geometrie v rovině)

Opakujeme (Opakované násobení)

Učebnice si vytkly za hlavní cíl poskytnout učiteli podněty k rozvíjení žákových intelektuálních i osobnostních schopností. V každém díle se nachází řada úloh, které si žádají vzájemnou spolupráci a komunikaci žáků, rozvíjejí dovednost řešit problém a schopnost rozhodovat. V učebnici naleznete stejně jako u 1. ročníku v levém záhlaví každé dvojstrany nadpis pro učitele, vpravo výstup z RVP. Na spodní liště jsou pokyny pro učitele, popř. pro rodiče, sloužící k vysvětlení jednotlivostí k daným cvičením. Zde si můžete prohlédnout ilustrační videa obsahující návody na použití doplňkových materiálů či videa s náměty na hry k procvičování počítání: 1. ročník 2. ročník 3. ročník 4. ročník

Podtitul: Pro 2. ročník základní školyAutor: Milan Hejný; Darina Jirotková; Jana Slezáková-KratochvílováRok vydání: 2008Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-7238-769-4Počet stran: 64Rozměry: 297,0 x 210,0 x 0,0 Milan Hejný; Darina Jirotková; Jana Slezáková-KratochvílováPro 2. ročník základní školyFRAUSKniha, čeština, 64 stranMatematika vedená novou metodou prof. Hejného. Pracovní učebnice je rozdělena na tři díly. První díl obsahuje sadu příloh pro všechny tři pracovní učebnice. Matematika 2/2 pro ZŠ - učebnice - kolektiv autorů. Matematika 2/2 pro ZŠ - učebnice - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii za


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.