Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Matematika 2/1 - Pracovní učebnice

Knihy

Matematika 2/1 - Pracovní učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice si vytkly za hlavní cíl poskytnout učiteli podněty k rozvíjení žákových intelektuálních i osobnostních schopností. V každém díle se nachází řada úloh, které si žádají vzájemnou spolupráci a komunikaci žáků, rozvíjejí dovednost řešit problém a schopnost rozhodovat. V učebnici naleznete stejně jako u ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Matematika 2/1 - Pracov..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Matematika 2/1 - Pracovní učebnice koupíte i tady

Specifikace Matematika 2/1 - Pracovní učebnice

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 80 Kč

Učebnice si vytkly za hlavní cíl poskytnout učiteli podněty k rozvíjení žákových intelektuálních i osobnostních schopností. V každém díle se nachází řada úloh, které si žádají vzájemnou spolupráci a komunikaci žáků, rozvíjejí dovednost řešit problém a schopnost rozhodovat. V učebnici naleznete stejně jako u 1. ročníku v levém záhlaví každé dvojstrany nadpis pro učitele, vpravo výstup z RVP. Na spodní liště jsou pokyny pro učitele, popř. pro rodiče, sloužící k vysvětlení jednotlivostí k daným cvičením. Zde si » ... a dál?

Produkt Matematika 2/1 - Pracovní učebnice

Matematika 2/1 - Pracovní učebnice - parametry

Název produktu: Matematika 2/1 - Pracovní učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 80 Kč
Maximální cena: 108 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice si vytkly za hlavní cíl poskytnout učiteli podněty k rozvíjení žákových intelektuálních i osobnostních schopností. V každém díle se nachází řada úloh, které si žádají vzájemnou spolupráci a komunikaci žáků, rozvíjejí dovednost řešit problém a schopnost rozhodovat.

V učebnici naleznete stejně jako u 1. ročníku v levém záhlaví každé dvojstrany nadpis pro učitele, vpravo výstup z RVP. Na spodní liště jsou pokyny pro učitele, popř. pro rodiče, sloužící k vysvětlení jednotlivostí k daným cvičením.

Obsah 1. dílu:

Prázdniny (Evidence tabulkou)

Cyklotrasa (Orientace v terénu)

Počítáme do 15 (Opakování)

Počítáme do 20 (Evidence dat)

Děda Lesoň (Závislosti a vztahy)

Počítáme do 23 (Získávání zkušenosti s náhodou)

Počítáme do 25 (Budování představy čtvrtiny)

Rytmus tvarů a barev (Evidence tabulkou)

Počítáme do 27 (Závislosti a vztahy)

Dvojnásobek a polovina (Kombinatorika v rovinné geometrii)

Číselné tabulky (Budování představy třetiny)

Počítáme do 30 (Evidence náhody)

Pokrýváme podlahu (Hledání vztahů)

Plány cyklotras (Kombinatorika v prostorové geometrii)

Vzor v síti (Propojování vztahů)

Dvakrát a třikrát (Geometrie v rovině)

Hrajeme Sovu (Vlastnosti krychlových staveb. Závislosti a vztahy)

Procházíme výstavištěm (Závislosti a vztahy)

Počítáme do 35 (Zařazování do skupin)

Šipková rovnice (Orientace v čase)

Počítáme do 40 (Hledání zákonitostí)

Recept na moučník (Shrnutí) Učebnice si vytkly za hlavní cíl poskytnout učiteli podněty k rozvíjení žákových intelektuálních i osobnostních schopností. V každém díle se nachází řada úloh, které si žádají vzájemnou spolupráci a komunikaci žáků, rozvíjejí dovednost řešit problém a schopnost rozhodovat. V učebnici naleznete stejně jako u 1. ročníku v levém záhlaví každé dvojstrany nadpis pro učitele, vpravo výstup z RVP. Na spodní liště jsou pokyny pro učitele, popř. pro rodiče, sloužící k vysvětlení jednotlivostí k daným cvičením. Zde si můžete prohlédnout ilustrační videa obsahující návody na použití doplňkových materiálů či videa s náměty na hry k procvičování počítání: 1. ročník 2. ročník 3. ročník 4. ročník

Podtitul: Pro 2. rončík základní školyAutor: Milan Hejný; Darina Jirotková; Jana Slezáková-KratochvílováRok vydání: 2008Vazba: Brožovaná bez přebalu matnáISBN: 978-80-7238-768-7Počet stran: 64Rozměry: 297,0 x 210,0 x 0,0 Matematika - učebnice pro ZŠ se sadou příloh. Učebnice pro 2. ročník: - řeší mezipředmětové vztahy a průřezová témata - umožňují zařazovat projektovou výuku - akcentují multikulturní výchovu - vycházejí z výsledků rozsáhlých průzkumů mezi učiteli a žáky - netradičním grafickým zpracováním oslovují současnou generaci dětí - kombinují fotografie a ilustrace předních českých výtvarníků - maximálně využívají aktivitu žáků, podporují samostatnou i skupinovou p


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.