Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Matematika 1/2 - Učebnice

Knihy

Matematika 1/2 - Učebnice

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Přemýšlení o počítání. V učebnici je vždy nadpis pro učitele v levém záhlaví každé dvojstrany, vpravo naleznou učitelé výstup z RVP. Na spodní liště jsou pokyny pro učitele, popř. pro rodiče, sloužící k vysvětlení jednotlivostí k daným cvičením . Pro učebnici jsou charakteristická určitá prostředí, se kterými se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Matematika 1/2 - Učebnice
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Matematika 1/2 - Učebnice koupíte i tady

Specifikace Matematika 1/2 - Učebnice

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 94 Kč

Oba díly pracovní učebnice a příručka učitele jsou připravovány za součinnosti vícečlenného týmu sestávajícího se z odborníků, kteří celoživotně spolupracují na výzkumu matematického vzdělávání žáků 1. stupně.  Jedná se o novou koncepci matematiky, která přednostně rozvíjí matematickou gramotnost žáků tím, že žáci si jednotlivé matematické zákonitosti vyvozují sami. Metoda používá tzv. prostředí, ve kterých žáci objevují, učí se a upevňují konkrétní matematické jevy. Víc o metodě » ... a dál?

Produkt Matematika 1/2 - Učebnice

Matematika 1/2 - Učebnice - parametry

Název produktu: Matematika 1/2 - Učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 94 Kč
Maximální cena: 177 Kč
Ušetríte až: 83 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Přemýšlení o počítání. V učebnici je vždy nadpis pro učitele v levém záhlaví každé dvojstrany, vpravo naleznou učitelé výstup z RVP. Na spodní liště jsou pokyny pro učitele, popř. pro rodiče, sloužící k vysvětlení jednotlivostí k daným cvičením . Pro učebnici jsou charakteristická určitá prostředí, se kterými se budete setkávat i ve vyšších ročnících a postupně budou nabývat na náročnosti ( např. krokování, schody, hadi, pavučiny,...). Výstupy pro 1. ročník: Celými osnovami prostupují teze RVP i další obecné postupy jako motivace, tvořivost, osobnostní rozvoj žáka, použití her, příběhů, dramatizace, skupinové práce, projektů, třídní komunikace, dále je akceptována efektivní práce s chybou, individuální přístup k nadprůměrným i slabším žákům. Aritmetika číselný obor do 20, číslo jako počet, adresa místa nebo času, číslo vyjadřující porovnávání, změnu počet a rytmus rozvoj porozumění číslům a operacím s nimi číselná osa, relace uspořádání =, schéma součtové a rozdílové trojice slovní i početní úlohy na operace +, - budování řešitelského postupu : pokus – omyl, posloupnost kroků tvorba slovních úloh určitého typu žákem práce s daty (organizace souboru dat) problematika: kombinatoriky, statistiky, pravidelnosti Geometrie Vstup do učebnice geometrie je zprostředkován prostřednictvím prostoru. souměrnost v geometrii práce s krychlovými stavbami (manipulativní činnosti, různé způsoby reprezentace) vyplňování rovinného útvaru čas - den, hodina, týden, orientace v čase úvod do geometrie ciferníku Práci s učebnicí obohatí tyto nabízené doplňkové materiály: přílohy – jsou součástí druhého dílu učebnice v praktické průhledné kapsičce vylamovací číslice 1 – 20, karty s tečkami v počtu do 20 vylamovací kolečka šesti barev vylamovací rovnostranné trojúhelníky šesti barev vylamovací barevné čtverce vylamovací příloha s mincemi korun 1, 2, 5, 10, 20 čtvercová síť (o straně 3 cm) čtvercová síť (o straně 2 cm) dva sčítací trojúhelníky síť dvou krychlí, červená a modrá s tečkami, využití jako házecí kostky stírací tabulka + fix barevné papíry krychle číselná osa nebo-li krokovací metr Publikace: Matematika 1/2 pro ZŠ UČ + sada příloh - Hejný M.;Jirotková D.;Slezáková-Kratochvílová J.. Oba díly pracovní učebnice a příručka učitele jsou připravovány za součinnosti vícečlenného týmu sestávajícího se z odborníků, kteří celožitovně spolupracují na výzkumu matematického vzdělávání žáků 1. stupně, vytvořili a uvedli do života novou koncepci vysokoškolské přípravy matematiky budoucích učitelů 1. stupně ZŠ a taktéž učitelé z praxe se spolupodíleli na tvorbě těchto učebnic. Autorský tým se skládá z prof. Milana Hejného, CSc., RNDr. Dariny Jirotkové, PhD. a PhDr. Jany Slezákové, PhD.Pro první ročník byla zvolena pracovní učebnice. Pracovní učebnice z řady určené pro první stupeň ZŠ, byla vypracována na základě požadavků Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání.V současnosti jsou vytvořeny příznivé podmínky pro realizaci změn. Na jedné straně je zde institucioná


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.