Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky pro ženy » Srovnání cen MASTODYNON kapky 50 ml

Léky pro ženy

MASTODYNON kapky 50 ml

Hodnocení: 18x
  • 4

Přípravek se používá při poruchách menstruačního cyklu (poruchy frekvence krvácení), při premenstruálním syndromu. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Mastodynon Léčivé látky: Agnus castus, Caulophyllum thalictroides, Cyclamen europaeum, Strychnos ignatii, Iris versicolor, Lilium tigrinum Přečtěte si ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.62824
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? MASTODYNON kapky 50 ml koupíte i tady

Specifikace MASTODYNON kapky 50 ml

Kategorie Léky pro ženy
Výrobce BIONORICA
Nejnižší cena 179 Kč

Mastodynon ovlivňuje hormonální systém zejména snižováním hladiny prolaktinu, což je hormon působící především na mléčnou žlázu. Obsahuje kombinaci rostlinných matečných tinktur. Přípravek Mastodynon se používá při premenstruačním syndromu, který se projevuje bolestí, napětím nebo zvýšenou citlivostí prsů, psychickou nevyrovnaností, zácpou, otoky a bolestí hlavy nebo migrénou krátce před menstruačním krvácením. Kapky Mastodynon jsou určeny pro ženy ve fertilním (plodném) věku. Jak se přípravek Mastodynon užívá: » ... a dál?

Produkt MASTODYNON kapky 50 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


MASTODYNON kapky 50 ml - parametry

Název produktu: MASTODYNON kapky 50 ml
Výrobce: BIONORICA
Minimální cena: 179 Kč
Maximální cena: 255 Kč
Ušetríte až: 76 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 18 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přípravek se používá při poruchách menstruačního cyklu (poruchy frekvence krvácení), při premenstruálním syndromu. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Mastodynon Léčivé látky: Agnus castus, Caulophyllum thalictroides, Cyclamen europaeum, Strychnos ignatii, Iris versicolor, Lilium tigrinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Mastodynon musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší , musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je Mastodynon a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Mastodynon užívat 3. Jak se Mastodynon užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak Mastodynon uchovávat 6. Další informace 1. CO JE MASTODYNON A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Mastodynon je lék, který patří do farmakoterapeutické skupiny - fytofarmakum, gynekologikum. Kombinace rostlinných matečných tinktur, které jsou obsaženy v Mastodynonu v různém stupni decimálního ředění, z nichž především látky z Agnus castus (plodů drmku obecného) působí experimentálně prokázaným dopaminergním mechanismem (D2) na laktotropní buňky předního laloku hypofýzy, čímž snižují uvolňování prolaktinu. Přípravek je určen pro ženy ve fertilním (plodném) věku. Přípravek se používá při poruchách menstruačního cyklu (poruchy frekvence krvácení), při premenstruálním syndromu, tj. krátce před menstruálním krvácením výskyt pocitu napětí nebo bolestivosti prsů (mastodynie), spojené často s psychickou nevyrovnaností až depresivní náladou, bolestmi hlavy migrenózního typu, event. otoky v oblasti obličeje, rukou a nohou, při fibrocystické mastopatii (nezhoubné bolestivé onemocnění prsů). Před započetím léčby je u menstruálních poruch a pocitech bolestivosti, tlaku nebo napínání v prsech vždy nezbytné odborné diagnostické ověření příčiny obtíží a vyloučení jiných, závažnějších příčin. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE MASTODYNON UŽÍVAT Neužívejte Mastodynon - jestliže jste alergická (přecitlivělá) na Agnus castus nebo na kteroukoli další složku Mastodynonu Zvláštní opatrnosti při použití Mastodynonu je zapotřebí Tento léčivý přípravek obsahuje 53% obj. alkoholu, tj. do 500 mg v jedné dávce (30 kapek), což odpovídá do 12 ml piva, 5 ml vína. Tuto skutečnost je nutno vzít v úvahu u těhotných a kojících žen, dětí a vysoce rizikových skupin jako jsou pacienti s jaterním onemocněním nebo epilepsií. Přípravek by též neměl být podáván po úspěšné odvykací léčbě alkoholiků. Přípravek se nepoužívá při nádor


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.