Srovnání cen » TV, DVD, foto » DVB-T technika » Set-top boxy » Srovnání cen Mascom MC650THD

Set-top boxy

Mascom MC650THD

Hodnocení: 38x
 • 3.02632

Mascom MC650THD - kvalitní set-top box - přijímač disponující USB, multimediálním přehrávačem i porty HDMI a SCART. Díky němu zajistíte televizní příjem obrazu, zvuku a teletextu. Tento set-top box je přizpůsobený podmínkám vysílání v České republice. Software lze průběžně aktualizovat dle nových verzí. Samozřejmá je také podpora Full HD rozlišení. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 2.42267
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Mascom MC650THD v kostce

Průměrné hodnocení

3,0
 • 3.02632

Na základě 38 hodnocení

61% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Mascom MC650THD

 • Výborně nahrává na flešku i v HD - je lepší ji naformátovat na NTFS přímo v přístroji
 • menu výborné - lepší než v tv
 • Byl jsem spokojen hlavně,že ovládání je v česky a dále jednoduché ladění a obsluha.

 • Je škoda, že již naladěné programy nezůstanou uložené, např. při ladění nově zavedeného programu. Vše se musí ladit znovu.
 • slabý signál nezvládá

Čerstvá hodnocení Mascom MC650THD

 • 5

Milan Galenta, 27. července 2016

 • Byl jsem spokojen hlavně,že ovládání je v česky a dále jednoduché ladění a obsluha.


 • 3

Martina, 2. července 2015

 • Je škoda, že již naladěné programy nezůstanou uložené, např. při ladění nově zavedeného programu. Vše se musí ladit znovu.

 • 3

Krejčí, 22. prosince 2014

 • Zařízení nebylo zakoupeno pro moji osobu, nemohu proto toto zařízení hodnotit.


 • 5

bzeman, 13. listopadu 2014

 • Výborně nahrává na flešku i v HD - je lepší ji naformátovat na NTFS přímo v přístroji
 • menu výborné - lepší než v tv

 • slabý signál nezvládá

 • 4

Flégr Jan, 10. září 2014

 • Bez problému - zapojil , zapnul , nastavil a jen sleduji . Obraz i zvuk perfektní i když máme starší televizor Thomson .


Specifikace Mascom MC650THD

Kategorie Set-top boxy
Výrobce MASCOM
Nejnižší cena 498 Kč

DVB-T set-top box s výstupním rozlišením obrazu Full HD. Příjem televizního i rozhlasového vysílání, nahrávání na USB, Timeshift, media přehrávač, HDMI, Scart, koaxiální audio výstup, Loop Out, napájení antény 5 V. ... a dál?

Produkt Mascom MC650THD

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


Kruger&Matz URZ0329

Kruger&Matz URZ0329

od 659 Kč

Alma 2800

Alma 2800

od 836 Kč

Zircon Fire

Zircon Fire

od 690 Kč

Ferguson Ariva 4K UHD

Ferguson Ariva 4K UHD

od 1 903 Kč

Evolveo Omega T2

Evolveo Omega T2

od 878 Kč

Ferguson Ariva T265

Ferguson Ariva T265

od 614 Kč

Mascom MC650THD - parametry

Název produktu: Mascom MC650THD
Výrobce: MASCOM
Minimální cena: 498 Kč
Maximální cena: 506 Kč
Ušetríte až: 8 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.03 bodů z 5
Počet hodnocení: 38 x
Hodnocení:
 • 3.02632
Podrobný popis:

FULL HD DVB-T MPEG4 přijímač s vestavěným USB Videorekordérem a Multimedia přehrávačem, s výstupy HDMI i SCART. Zajišťuje příjem obrazu, zvuku, teletextu a dalších informací, šířených v digitální formě prostřednictvím pozemního digitálního vysílání DVB-T v normách MPEG2 a MPEG4 v SD i HD rozlišení obrazu. Menu je provedeno v přehledném a snadno ovladatelném prostředí v několika jazycích včetně češtiny. Přijímač je plně přizpůsoben podmínkám vysílání v České republice a podporuje také instalaci nových verzí software. Umožňuje také současně jeden program nahrávat a jiný sledovat v rámci jednoho Multiplexu. Vlastnosti přístroje: - Příjem DVB-T TV vysílání - Příjem DVB-T Rozhlasu - Příjem HD vysílání (MPEG-4) - Výstupní rozlišení obrazu HDMI: FullHD 1920x1080p - Výstup 1xSCART (RGB, CVBS) - USB PVR nahrávání (USB FLASH i HDD), napájení HDD z USB 5VDC - Timer pro nahrávání v nepřítomnosti s přímým zadáním z EPG - Loop Out tuner s výstupem pro TV - průchozí i ve StandBy - Automatické vyhledání programů - Ruční vyhledávání programů - Samostatný seznam předvoleb pro TV - Samostatný seznam předvoleb pro RADIO - Editace seznamu programů - funkce Přesunutí / Vymazání / Zamknutí / Přejmenování / Favoritní - České a slovenské OSD menu kompletní pro všechny funkce přijímače - Česká a slovenská diakritika (EPG+Teletext) - Rodičovský zámek na programy - Zámek na vstup do OSD menu a ladění (4 místné heslo) - Podpora multijazyčných verzí zvukového doprovodu - Podpora multijazyčných verzí DVB titulků USB Videorekordér - Nahrávání na USB FLASH i HDD (napájení), napájení HDD z USB 5V DC, 0.5A max. - Nahrává / přehrává v originální kvalitě vysílání - Nahrávání s okamžitým startem nahrávky - Nahrávání v nepřítomnosti Timer s přímým zadáním pořadu z EPG - Přehrávání nahrávek - funkce - Zrychlené / zpomalené přehrávání, stop, skok po časové ose - Timeshift - sledování s časovým posunem - Media Player (Foto, Film, Hudba) z USB Parametry přístroje: - Čelní displej: Ne - Ovládací tlačítka na čelním panelu: Ne - Video PAL RGB/CVBS - Video výstupy HDMI, SCART - Formáty obrazu 4:3 / 16:9 / AUTO - Audio Stereo / Mono - Audio výstupy Digitální koaxiální - Počet vstupních tunerů: 1 (DVB-T MPEG2 & DVB-T MPEG4) - Vstupní kmitočtový rozsah: VHF+UHF - Vstupní úroveň VF signálu: 25-65 dBmV - Vysokofrekvenční impedance: 75 ohm - Šířka pásma: 7 / 8 MHz - Napájení antény: 5V max., 120mA max. - Přenosová rychlost: 1 - 45 Msym/s SCPC, MCPC - Rychlost vstupních dat: 15Mbit/s max. - Anténní vstup: Typ IEC 169-24 - Loop out výstup: Typ IEC 169-24, průchozí ve StandBy pro zapojení TV - HDMI výstup - Digitální audio výstup: Koaxiální - Video SCART - Audio SCART - USB 2.0: 1x Typ A, 5VDC, 0.5 Amax - A/V SD výstup: Scart 1x - Aktualizace SW - přijímač z USB Napájecí část a všeobecné informace: - Vstupní napětí: 5VDC z přiloženého adaptéru 90 - 240 VAC, 50Hz - Spotřeba v běžném režimu (W): 10W max. - Spotřeba v pohotovostním režimu (W): méně než 1W - Šířka (cm): 16,8 - Výška (cm): 2,8 - Hloubka (c


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.