Srovnání cen » TV, DVD, foto » DVB-T technika » Set-top boxy » Srovnání cen Mascom MC650THD

Set-top boxy

Mascom MC650THD

Hodnocení: 38x
 • 3.02632

Mascom MC650THD - kvalitní set-top box - přijímač disponující USB, multimediálním přehrávačem i porty HDMI a SCART. Díky němu zajistíte televizní příjem obrazu, zvuku a teletextu. Tento set-top box je přizpůsobený podmínkám vysílání v České republice. Software lze průběžně aktualizovat dle nových verzí. Samozřejmá je také podpora Full HD rozlišení. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 2.43615
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Mascom MC650THD v kostce

Průměrné hodnocení

3,0
 • 3.02632

Na základě 38 hodnocení

61% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Mascom MC650THD

 • Výborně nahrává na flešku i v HD - je lepší ji naformátovat na NTFS přímo v přístroji
 • menu výborné - lepší než v tv
 • Byl jsem spokojen hlavně,že ovládání je v česky a dále jednoduché ladění a obsluha.

 • Je škoda, že již naladěné programy nezůstanou uložené, např. při ladění nově zavedeného programu. Vše se musí ladit znovu.
 • slabý signál nezvládá

Čerstvá hodnocení Mascom MC650THD

 • 5

Milan Galenta, 27. července 2016

 • Byl jsem spokojen hlavně,že ovládání je v česky a dále jednoduché ladění a obsluha.


 • 3

Martina, 2. července 2015

 • Je škoda, že již naladěné programy nezůstanou uložené, např. při ladění nově zavedeného programu. Vše se musí ladit znovu.

 • 3

Krejčí, 22. prosince 2014

 • Zařízení nebylo zakoupeno pro moji osobu, nemohu proto toto zařízení hodnotit.


 • 5

bzeman, 13. listopadu 2014

 • Výborně nahrává na flešku i v HD - je lepší ji naformátovat na NTFS přímo v přístroji
 • menu výborné - lepší než v tv

 • slabý signál nezvládá

 • 4

Flégr Jan, 10. září 2014

 • Bez problému - zapojil , zapnul , nastavil a jen sleduji . Obraz i zvuk perfektní i když máme starší televizor Thomson .


Specifikace Mascom MC650THD

Kategorie Set-top boxy
Výrobce MASCOM
Nejnižší cena 506 Kč

DVB-T set-top box s výstupním rozlišením obrazu Full HD. Příjem televizního i rozhlasového vysílání, nahrávání na USB, Timeshift, media přehrávač, HDMI, Scart, koaxiální audio výstup, Loop Out, napájení antény 5 V. ... a dál?

Produkt Mascom MC650THD

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


Kruger&Matz URZ0329

Kruger&Matz URZ0329

od 699 Kč

Evolveo Omega T2

Evolveo Omega T2

od 875 Kč

Ferguson Ariva T265

Ferguson Ariva T265

od 627 Kč

Zircon Fire

Zircon Fire

od 689 Kč

Zircon Ice

Zircon Ice

od 789 Kč

Ferguson Ariva 4K UHD

Ferguson Ariva 4K UHD

od 1 520 Kč

Mascom MC650THD - parametry

Název produktu: Mascom MC650THD
Výrobce: MASCOM
Minimální cena: 506 Kč
Maximální cena: 506 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.03 bodů z 5
Počet hodnocení: 38 x
Hodnocení:
 • 3.02632
Podrobný popis:

FULL HD DVB-T MPEG4 přijímač s vestavěným USB Videorekordérem a Multimedia přehrávačem, s výstupy HDMI i SCART. Zajišťuje příjem obrazu, zvuku, teletextu a dalších informací, šířených v digitální formě prostřednictvím pozemního digitálního vysílání DVB-T v normách MPEG2 a MPEG4 v SD i HD rozlišení obrazu. Menu je provedeno v přehledném a snadno ovladatelném prostředí v několika jazycích včetně češtiny. Přijímač je plně přizpůsoben podmínkám vysílání v České republice a podporuje také instalaci nových verzí software. Umožňuje také současně jeden program nahrávat a jiný sledovat v rámci jednoho Multiplexu. Vlastnosti přístroje: - Příjem DVB-T TV vysílání - Příjem DVB-T Rozhlasu - Příjem HD vysílání (MPEG-4) - Výstupní rozlišení obrazu HDMI: FullHD 1920x1080p - Výstup 1xSCART (RGB, CVBS) - USB PVR nahrávání (USB FLASH i HDD), napájení HDD z USB 5VDC - Timer pro nahrávání v nepřítomnosti s přímým zadáním z EPG - Loop Out tuner s výstupem pro TV - průchozí i ve StandBy - Automatické vyhledání programů - Ruční vyhledávání programů - Samostatný seznam předvoleb pro TV - Samostatný seznam předvoleb pro RADIO - Editace seznamu programů - funkce Přesunutí / Vymazání / Zamknutí / Přejmenování / Favoritní - České a slovenské OSD menu kompletní pro všechny funkce přijímače - Česká a slovenská diakritika (EPG+Teletext) - Rodičovský zámek na programy - Zámek na vstup do OSD menu a ladění (4 místné heslo) - Podpora multijazyčných verzí zvukového doprovodu - Podpora multijazyčných verzí DVB titulků USB Videorekordér - Nahrávání na USB FLASH i HDD (napájení), napájení HDD z USB 5V DC, 0.5A max. - Nahrává / přehrává v originální kvalitě vysílání - Nahrávání s okamžitým startem nahrávky - Nahrávání v nepřítomnosti Timer s přímým zadáním pořadu z EPG - Přehrávání nahrávek - funkce - Zrychlené / zpomalené přehrávání, stop, skok po časové ose - Timeshift - sledování s časovým posunem - Media Player (Foto, Film, Hudba) z USB Parametry přístroje: - Čelní displej: Ne - Ovládací tlačítka na čelním panelu: Ne - Video PAL RGB/CVBS - Video výstupy HDMI, SCART - Formáty obrazu 4:3 / 16:9 / AUTO - Audio Stereo / Mono - Audio výstupy Digitální koaxiální - Počet vstupních tunerů: 1 (DVB-T MPEG2 & DVB-T MPEG4) - Vstupní kmitočtový rozsah: VHF+UHF - Vstupní úroveň VF signálu: 25-65 dBmV - Vysokofrekvenční impedance: 75 ohm - Šířka pásma: 7 / 8 MHz - Napájení antény: 5V max., 120mA max. - Přenosová rychlost: 1 - 45 Msym/s SCPC, MCPC - Rychlost vstupních dat: 15Mbit/s max. - Anténní vstup: Typ IEC 169-24 - Loop out výstup: Typ IEC 169-24, průchozí ve StandBy pro zapojení TV - HDMI výstup - Digitální audio výstup: Koaxiální - Video SCART - Audio SCART - USB 2.0: 1x Typ A, 5VDC, 0.5 Amax - A/V SD výstup: Scart 1x - Aktualizace SW - přijímač z USB Napájecí část a všeobecné informace: - Vstupní napětí: 5VDC z přiloženého adaptéru 90 - 240 VAC, 50Hz - Spotřeba v běžném režimu (W): 10W max. - Spotřeba v pohotovostním režimu (W): méně než 1W - Šířka (cm): 16,8 - Výška (cm): 2,8 - Hloubka (c


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.