Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Masarykova univerzita v Brně, Paido Somatopedické aspekty - Marie Vítková

Učebnice/Odborná literatura

Masarykova univerzita v Brně, Paido Somatopedické aspekty - Marie Vítková

Hodnocení: 1x
  • 4

Monografie je výsledkem dlouhodobého zájmu autorky o edukaci jedinců se speciálními vzdělávacími potřebami, zejména s tělesným postižením a souběžným postižením více vadami, s postupným zaměřením na všechny věkové skupiny. Publikace Somatopedické aspekty vyšla ve svém prvním ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Masarykova univerzita v Brně, Paido Somatopedické aspekty - Marie Vítková

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 299 Kč

Monografie je výsledkem dlouhodobého zájmu autorky o edukaci jedinců se speciálními vzdělávacími potřebami, zejména s tělesným postižením a souběžným postižením více vadami, s postupným zaměřením na všechny věkové skupiny. Publikace Somatopedické aspekty vyšla ve svém prvním vydání v roce 1999. V edukaci jedinců se speciálními vzdělávacími potřebami, tedy i s tělesným postižením, došlo v uplynulých letech v našem školství k progresivním změnám. Práce na výzkumných » ... a dál?

Produkt Masarykova univerzita v Brně, Paido Somatopedické aspekty - Marie Vítková

Masarykova univerzita v Brně, Paido Somatopedické aspekty - Marie Vítková - parametry

Název produktu: Masarykova univerzita v Brně, Paido Somatopedické aspekty - Marie Vítková
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 299 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Monografie je výsledkem dlouhodobého zájmu autorky o edukaci jedinců se speciálními vzdělávacími potřebami, zejména s tělesným postižením a souběžným postižením více vadami, s postupným zaměřením na všechny věkové skupiny.

Publikace Somatopedické aspekty vyšla ve svém prvním vydání v roce 1999. V edukaci jedinců se speciálními vzdělávacími potřebami, tedy i s tělesným postižením, došlo v uplynulých letech v našem školství k progresivním změnám. Práce na výzkumných projektech značně pokročila ve směru integrace dětí/žáků se speciálními vzdělávacími potřebami do škol a školských zařízení, kde bylo třeba definovat podmínky podle věku a druhu postižení jedinců. Současně se rozšířil okruh problémů o předprofesní a profesní přípravu žáků se speciálními vzdělávacími potřebami a okruh žáků, kterým je věnována mimořádná pozornost v základním vzdělávání. Jde o žáky s těžkým postižením a souběžným postižením více vadami.

Na všechny tyto a další otázky reaguje druhé přepracované vydání publikace, která je rozšířená o nové kapitoly – epilepsie v dětském věku, integrace žáků v základní škole a využití terapie u žáků s těžkým postižením a souběžným postižením více vadami.

Formát B5, 304 stran,

2., rozšířené a přepracované vydání. Druhé přepracované vydání odborné monografie, poskytne čtenáři přehled o edukaci jedinců se specifickými vzdělávacími potřebami, zejména s tělesným postižením, se zaměřením na různé věkové skupiny. Publikace je určena speciálním pedagogům, studujícím speciální pedagogiky a těm, kdo pracují s tělesně postiženými. Autor knihy Marie Vítková, Vydavatelstvo Paido, Kniha,2007


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.