Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Mary Ann Woodwardová, M. Židlický: Karma a reinkarnace

Knihy

Mary Ann Woodwardová, M. Židlický: Karma a reinkarnace

Hodnocení: 1x
  • 4

Reinkarnace v jejích různych podobách je součastí učení řady hlavních světových náboženství a filozofií. Karma je univerzální zákon řídíci náš život. Autorka karmu pokládá za jeden z nejdůležitejších zákonů našeho života. Plně věří slovům sv Pavla: Bůh se nenechá podvádět. Cokoliv člověk zaseje, to také sklidí. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86111
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mary Ann Woodwardová, M. Židlický: Karma a reinkarnace koupíte i tady

Specifikace Mary Ann Woodwardová, M. Židlický: Karma a reinkarnace

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 171 Kč

Velmi zajímavá knížka o reinkarnaci, karmě, Boží vůli, smyslu života a dalších souvisejících hlubokých tématech. Reinkarnace v jejích různych podobách je součastí učení řady hlavních světových náboženství a filosofií. Karma je univerzální zákon řídící náš život. Autorka karmu pokládá za jeden z nejdůležitejších zákonů našeho života. Plně věří slovům sv Pavla: Bůh se nenechá podvádět. Cokoliv člověk zaseje, to také sklidí. Autorka knihy znala E. Cayceho a obdržela od něj několik výkladů, které ovlivnily její život. » ... a dál?

Produkt Mary Ann Woodwardová, M. Židlický: Karma a reinkarnace

Mary Ann Woodwardová, M. Židlický: Karma a reinkarnace - parametry

Název produktu: Mary Ann Woodwardová, M. Židlický: Karma a reinkarnace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 171 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Reinkarnace v jejích různych podobách je součastí učení řady hlavních světových náboženství a filozofií. Karma je univerzální zákon řídíci náš život. Autorka karmu pokládá za jeden z nejdůležitejších zákonů našeho života. Plně věří slovům sv Pavla: Bůh se nenechá podvádět. Cokoliv člověk zaseje, to také sklidí. Autorka znala E. Cayceho a obdržela od něj nekolik výkladů, ktoré ovlivnili její život. Pečlivě prostudovala příslušné výklady a snažila sa doporučeni a rady aplikovat ve svém osobním životě. Po mnoholetém působení v roli lektorky nam nyní to nejlepší, co se z výkladů dozvěděla, předkládá v podobě této mimožádně obsažné a zajímavé knížky. Edgar Cayce:Karma a reinkarnace - Mary Ann Woodwardová, M. Židlický. Na základě výkladů Edgara Cayceho poskytovaných v transu, se často setkáváme s koncepty orientálních náboženství. Na jejich základě vznikla tato knížka, obsahující jeho vysvětlení mohutných sil, vytvářených našimi myšlenkami a činy, díky nimž je náš stávající život plný problémů a konfliktů, nebo v něm vládnou láska a harmonie. Edgar Cayce:Karma a reinkarnace - Mary Ann Woodwardová, M. Židlický od nakladatelství Eko-konzult v kategorii Karma za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Edgar Cayce, Mary Ann Woodwardová. Světově prosluly prorok a senzibil Edgar Cayce během svého života poskytl obrovské množství informací, jejichž centrálním tématem Jsou reinkarnace a takzvaná karma. 159 str. V5. ISBN 80-89044-51-4.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.