Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Marvin Karlins, Joe Navarro: Jak prokouknout druhé lidi

Knihy naučná literatura

Marvin Karlins, Joe Navarro: Jak prokouknout druhé lidi

Hodnocení: 1x
  • 4

Tvrdí, že je to jeho nejlepší nabídka. Je tomu ale skutečně tak? Říká, že souhlasí. Opravdu? Slibuje, že už to nikdy neudělá. Ale stejně to zase udělal... Chcete se podobným nepříjemným překvapením vyhnout, být o krok napřed před ostatními? Nechte si poradit od Joea Navarra, bývalého agenta kontrarozvědky FBI a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Jak prokouknout druhé l..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marvin Karlins, Joe Navarro: Jak prokouknout druhé lidi koupíte i tady

Specifikace Marvin Karlins, Joe Navarro: Jak prokouknout druhé lidi

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 268 Kč

Tvrdí, že je to jeho nejlepší nabídka. Je tomu ale skutečně tak? Říká, že souhlasí. Opravdu? Slibuje, že už to nikdy neudělá. Ale stejně to zase udělal... Chcete se podobným nepříjemným překvapením vy ... a dál?

Produkt Marvin Karlins, Joe Navarro: Jak prokouknout druhé lidi

Marvin Karlins, Joe Navarro: Jak prokouknout druhé lidi - parametry

Název produktu: Marvin Karlins, Joe Navarro: Jak prokouknout druhé lidi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 268 Kč
Maximální cena: 319 Kč
Ušetríte až: 51 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tvrdí, že je to jeho nejlepší nabídka. Je tomu ale skutečně tak? Říká, že souhlasí. Opravdu? Slibuje, že už to nikdy neudělá. Ale stejně to zase udělal... Chcete se podobným nepříjemným překvapením vyhnout, být o krok napřed před ostatními? Nechte si poradit od Joea Navarra, bývalého agenta kontrarozvědky FBI a uznávaného experta na neverbální chování. V knize vysvětluje, jak rychle "přečíst" druhé lidi: jak odhalit jejich názory a myšlenky, dešifrovat pocity a chování, vyhnout se skrytým léčkám a poznat klamné a podvodné jednání. Dozvíte se například, proč je tvář nejméně spolehlivá oblast pro odhalení skutečných pocitů druhého člověka, co o našich náladách a motivech vyzradí palce, nohy nebo oční víčka, jaké chování prozrazuje naši sebedůvěru a pocity nebo s jakou neverbální komunikací podpoříte vzájemnou důvěru a svou autoritu. Zjistíte také, jak můžete svou řečí těla ovlivnit to, co si o vás myslí váš šéf, rodina, přátelé i úplně cizí lidé. Kniha je doplněna fotografiemi a příklady z profesionální praxe autora. Z obsahuO autorech 9Předmluva 11Poděkování 151. Poznání tajů neverbální komunikace 19Co přesně je neverbální komunikace 21Využití neverbálního chování ke zkvalitnění života 22Zvládnout neverbální komunikaci vyžaduje určitou spolupráci 23Uznání neverbálních signálů 332. Dědictví našeho limbického systému 35Velmi elegantní limbický mozek 36Naše limbické reakce - tři "U" neverbálních projevů 38Pohoda/nepohoda a adaptéry 46Využití adaptérů pro efektivnější pochopení lidí 58Závěrečná poznámka o našem limbickém dědictví 593. Pomocníci při rozpoznávání řeči těla: Neverbální projevy těla 61Evoluční historie nohou 61Nejpoctivější část našeho těla 63Významné neverbální chování využívající nohy a chodidla 64Shrnutí 864. Lidský trup: Neverbální projevy trupu, boků, hrudníku a ramen 87Významné neverbální chování využívající trup, boky, hrudník a ramena 87Závěrečná poznámka o trupu a ramenou 1065. Poznatky na dosah ruky: Neverbální chování paží 107Významné neverbální chování využívající paže 108Využití signálu paží pro posouzení nálad a pocitů 112Teritoriální chování paží 115Několik závěrečných poznámek o neverbálních projevech paží 1276. Správný úchop: Neverbální projevy rukou a prstů 129Jak vzhled a projevy rukou ovlivňují vzájemné vnímání lidí 129Schovávání rukou působí negativním dojmem: držte je tak, aby byly vidět 131Interpretace neverbálních projevů rukou 138Projevy rukou svědčící o vysokém sebevědomí 140Ukazování palců 143Projevy rukou signalizující nízkou sebedůvěru nebo stres 147Změny v chování rukou mohou odhalit důležité informace 152Několik závěrečných poznámek o neverbálních projevech rukou a prstů 1537. Obraz mysli: Neverbální chování obličeje 155Negativní a pozitivní emocionální projevy obličeje 156Interpretace neverbálních projevů očí 159Pochopení neverbálních projevů úst 171Další neverbální projevy obličeje 179Projevy obličeje vzdorující gravitaci 184Závěrečné poznámky o obličeji 1868. Odhalování podvodu: Postupujte opatrně! 187Pod


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.