Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Martina Winkelhoferová: Viribus Unitis

Knihy

Martina Winkelhoferová: Viribus Unitis

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Viribus Unitis: Císař a jeho dvůr - Nový pohled na Františka Josefa - Martina Winkelhoferová. Dvůr císaře Františka Josefa byl nejvznešenější a nejstarší v Evropě. Byl to však také obrovský hospodářský komplex, domov a pracoviště téměř 2000 lidí. Císařská rodina, aristokracie, dvorští úředníci, důstojníci ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Viribus Unitis
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Martina Winkelhoferová: Viribus Unitis

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 211 Kč

Dvůr císaře Františka Josefa byl nejvznešenější a nejstarší v Evropě. Byl to však také obrovský hospodářský komplex, domov a pracoviště téměř 2000 lidí. Císařská rodina, aristokracie, dvorští úředníci ... a dál?

Produkt Martina Winkelhoferová: Viribus Unitis

Martina Winkelhoferová: Viribus Unitis - parametry

Název produktu: Martina Winkelhoferová: Viribus Unitis
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 211 Kč
Maximální cena: 233 Kč
Ušetríte až: 22 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Viribus Unitis: Císař a jeho dvůr - Nový pohled na Františka Josefa - Martina Winkelhoferová. Dvůr císaře Františka Josefa byl nejvznešenější a nejstarší v Evropě. Byl to však také obrovský hospodářský komplex, domov a pracoviště téměř 2000 lidí. Císařská rodina, aristokracie, dvorští úředníci, důstojníci a služebnictvo – ti všichni byli součástí tohoto mikrokosmu, reprezentačního a společenského střediska podunajské monarchie. Císař František Josef provedl svůj dvůr bezpečně všemi krizemi v období své dlouhé vlády a dokázal ze staré, před bankrotem stojící instituce, již převzal po svých předchůdcích, vytvořit vysoce efektivní a moderní podnik. Kniha vypráví rovněž o lidech, kteří tvořili součást císařského dvora: vysoce postavených správcích a reformátorech, úplatných úřednících, nedbalých sloužících, tajných špiclech a sociálně slabých, kteří se na svého pána mohli vždy spolehnout. Osmašedesát let držel císař na tímto společenstvím ochrannou ruku a ve svém úsilí přizpůsobit dvůr nové době byl obdivuhodně moderní. Pro tuto knihu byly poprvé od konce monarchie zpracovány a vyhodnoceny úřední spisy císařského dvora. Publikace: Viribus Unitis: Císař a jeho dvůr - Nový pohled na Františka Josefa - Martina Winkelhoferová. Martiina WinkelhoferováIKAR 2011Kniha, čeština, 240 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.