MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Martina Špinková: Anna a Anička

Knihy pro děti a mládež

Martina Špinková: Anna a Anička cena od 0 Kč

Martina Špinková: Anna a Anička

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha pro děti, počet stran: 48, pevná vazba. Kniha ANNA A ANIČKA je obrázková knížka Martiny Špinkové o babičce Anně a její vnučce Aničce. Anička se narodí na svět, kde se jako většina z nás potká se svou babičkou. Hraje si s ní, učí se od ní, povídají si spolu a mají také tajemství. Jak Anička roste a poznává svět, ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Martina Špinková: Anna a Anička - parametry

Název produktu: Martina Špinková: Anna a Anička
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha pro děti, počet stran: 48, pevná vazba. Kniha ANNA A ANIČKA je obrázková knížka Martiny Špinkové o babičce Anně a její vnučce Aničce. Anička se narodí na svět, kde se jako většina z nás potká se svou babičkou. Hraje si s ní, učí se od ní, povídají si spolu a mají také tajemství. Jak Anička roste a poznává svět, babička pomalu odchází. Anička je s babičkou až do konce a dokáže si s ní hrát i potom. Jak se to stane?

Knížka je postavená na skutečných příbězích a tím také děti i rodiče oslovuje – doufáme, že se v ní trochu poznají, při čtení se společně potkají, a k tomu, o čem se zvláště dospělým mluví těžko, jim knížka otevře dveře.

Zakoupením této knížky v hodnotě 250 Kč přispějete na provoz Domácího hospice Cesta domů 100% této částky.

Cesta domů má malé nakladatelství, které každoročně vydává několik publikací: někdy jsou to odborné knihy (Hospic do kapsy, Manuál paliativní péče…), někdy letáky a brožury určené lidem, kteří doprovázejí své blízké na konci života (Poslední dny, V době zármutku, Ja


Přidat recenzi pro Martina Špinková: Anna a Anička

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.