Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Martina Lášticová, Alena Šmahelová: Diabetologie pro farmaceuty

Učebnice/Odborná literatura

Martina Lášticová, Alena Šmahelová: Diabetologie pro farmaceuty

Hodnocení: 1x
  • 4

Diabetologie pro farmaceuty - Martina Lášticová,Alena Šmahelová, Cílem autorek odborné monografie je podat čtenáři-lékárníkovi potřebné informace k tomu, aby byl schopen erudovaně a srozumitelně poučit pacienta o jeho nemoci, možnostech léčby i prevenci komplikací a doplnit či upřesnit tak informace, jichž se mu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Diabetologie pro farmac..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martina Lášticová, Alena Šmahelová: Diabetologie pro farmaceuty koupíte i tady

Specifikace Martina Lášticová, Alena Šmahelová: Diabetologie pro farmaceuty

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 129 Kč

Cílem autorek je podat čtenáři-lékárníkovi potřebné informace k tomu, aby byl schopen erudovaně a srozumitelně poučit pacienta o jeho nemoci, možnostech léčby i prevenci komplikací a doplnit či upře ... a dál?

Produkt Martina Lášticová, Alena Šmahelová: Diabetologie pro farmaceuty

Martina Lášticová, Alena Šmahelová: Diabetologie pro farmaceuty - parametry

Název produktu: Martina Lášticová, Alena Šmahelová: Diabetologie pro farmaceuty
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 129 Kč
Maximální cena: 313 Kč
Ušetríte až: 184 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Diabetologie pro farmaceuty - Martina Lášticová,Alena Šmahelová, Cílem autorek odborné monografie je podat čtenáři-lékárníkovi potřebné informace k tomu, aby byl schopen erudovaně a srozumitelně poučit pacienta o jeho nemoci, možnostech léčby i prevenci komplikací a doplnit či upřesnit tak informace, jichž se mu dostalo při návštěvě lékaře. V první části monografie jsou přehledně popsány diagnóza, klasifikace a klinický obraz diabetu, léčebné možnosti diabetu 1. a 2. typu včetně léčby akutních hyperglykemických stavů, potenciální lékové interakce, pozdní a další komplikace diabetu, nechybí ani kapitoly zabývající se prevencí a perspektivami v léčbě diabetu. Druhá, stěžejní část knihy je přehledem praktických doporučení v jednotlivých situacích, s nimiž se lékárník může setkat přímo v lékárně. Probrány jsou mj. principy edukace pacienta lékárníkem týkající se selfmonitoringu, inzulinové léčby, potravinových doplňků a dalších témat. z kategorie Knihy | Učebnice | VŠ a VOŠ | Medicína, Zdravotnictví | Medicína, lékařství od Mladá fronta naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.