Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Martina Kupcová: Voda - Pracovní sešit 1

Učebnice/Odborná literatura

Martina Kupcová: Voda - Pracovní sešit 1

Hodnocení: 1x
  • 4

Hlavním tématem, které provází dítě ve všech nabízených činnostech a aktivitách, je VODA. Jednotlivé pracovní listy jsou zaměřeny na rozvoj stěžejních dovedností předškoláka. Sada pracovních sešitů obsahuje zábavné činnosti a aktivity zaměřené na poznávání okolního světa dítěte. Jednotlivé sešity pomáhají rodičům ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Voda - Pracovní sešit 1
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martina Kupcová: Voda - Pracovní sešit 1 koupíte i tady

Specifikace Martina Kupcová: Voda - Pracovní sešit 1

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 40 Kč

Hlavním tématem, které provází dítě ve všech nabízených činnostech a aktivitách, je VODA. Jednotlivé pracovní listy jsou zaměřeny na rozvoj stěžejních dovedností předškoláka. Sada pracovních sešitů obsahuje zábavné činnosti a aktivity zaměřené na poznávání okolního světa dítěte. Jednotlivé sešity pomáhají rodičům seznamovat děti s věcmi denní potřeby a s okolním prostředím a rozšiřovat jejich slovní zásobu včetně pochopení nových pojmů. Pracovní listy jsou zaměřeny na rozvoj pohybových a rytmických » ... a dál?

Produkt Martina Kupcová: Voda - Pracovní sešit 1

Martina Kupcová: Voda - Pracovní sešit 1 - parametry

Název produktu: Martina Kupcová: Voda - Pracovní sešit 1
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 40 Kč
Maximální cena: 59 Kč
Ušetríte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hlavním tématem, které provází dítě ve všech nabízených činnostech a aktivitách, je VODA. Jednotlivé pracovní listy jsou zaměřeny na rozvoj stěžejních dovedností předškoláka. Sada pracovních sešitů obsahuje zábavné činnosti a aktivity zaměřené na poznávání okolního světa dítěte. Jednotlivé sešity pomáhají rodičům seznamovat děti s věcmi denní potřeby a s okolním prostředím a rozšiřovat jejich slovní zásobu včetně pochopení nových pojmů. Pracovní listy jsou zaměřeny na rozvoj pohybových a rytmických dovedností, myšlení, řeči a paměti, grafomotoriky, předmatematické gramotnosti a smyslového vnímání. Sešity také obsahují návody drobné pokusy, které může rodič provádět společně s dítětem. Sada obsahuje pracovní sešity: Voda Zvířata Roční období Rodina Povolání Svět techniky sada 6 pracovních sešitů pro předškoláky ve věku 5-7 let o vhodně doplňují předškolní vzdělávání v MŠ o pomáhají s přípravou na úspěšný vstup do 1. třídy o koncipovány odborníky na školní zralost a připravenost o motivují děti a pomáhají rodičům o umožňují dětem poznat různorodé oblasti okolního svět (činnosti a aktivity pro rozvoj dětí při poznávání okolního světa. Pracovní sešit 1, Voda) Martina KupcováOdesíláme 06.04.2016Pro děti 5 -7 letRaabe 2014, edice Kuliferda a jeho světKniha, čeština, 16 stranČinnosti a aktivity pro rozvoj dětí při poznávání okolního světa


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.