Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Martina Hamplová: Migrační vlny ve Spolkové republice Německo

Knihy

Martina Hamplová: Migrační vlny ve Spolkové republice Německo

Hodnocení: 1x
  • 4

Migrační vlny ve Spolkové republice Německo – Po roce 1989 mezi severními a jižními spolkovými zeměmi - Martina Hamplová. Práce je věnována tématu vnitřní migrace a je zaměřena na německé obyvatelstvo a jeho pohyb v rámci SRN po roce 1989. Výchozí perspektivou je migrační trend, v jehož důsledku dochází k vylidňování ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Migrační vlny ve Spolko..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martina Hamplová: Migrační vlny ve Spolkové republice Německo koupíte i tady

Specifikace Martina Hamplová: Migrační vlny ve Spolkové republice Německo

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 98 Kč

Práce je věnována tématu vnitřní migrace a je zaměřena na německé obyvatelstvo a jeho pohyb v rámci SRN po roce 1989. Výchozí perspektivou je migrační trend, v jehož důsledku dochází k vylidňování zem ... a dál?

Produkt Martina Hamplová: Migrační vlny ve Spolkové republice Německo

Martina Hamplová: Migrační vlny ve Spolkové republice Německo - parametry

Název produktu: Martina Hamplová: Migrační vlny ve Spolkové republice Německo
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 98 Kč
Maximální cena: 130 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Migrační vlny ve Spolkové republice Německo – Po roce 1989 mezi severními a jižními spolkovými zeměmi - Martina Hamplová. Práce je věnována tématu vnitřní migrace a je zaměřena na německé obyvatelstvo a jeho pohyb v rámci SRN po roce 1989. Výchozí perspektivou je migrační trend, v jehož důsledku dochází k vylidňování zemí ležících na severu SRN, a v souvislosti s tím k přesunu určitých migračních skupin do jižně položených spolkových zemí. Práce mapuje migrační proudy v rámci daného území v období let 1990-2008 a zabývá se jejich vlivem na demografické změny, jakož i na proměny v místní socioekonomické struktuře. Konkrétní přehled migračních proudů mezi severem a jihem SRN je zpracován v rámci dvou případových studií. První z nich je věnována severní spolkové zemi Meklenbursko-Přední Pomořansko. Vzhledem k závažnosti problematiky jsou vedle migrace, pojednány i důsledky, které vyplývají z migračního chování obyvatelstva pro tuto spolkovou zemi, jakož i postoj zemské politiky k dané otázce. Jako zástupce jihu SRN je představena spolková země Bádensko-Württembersko, která je naopak příkladem nárůstu obyvatelstva. Migrační vlny ve Spolkové republice Německo – Po roce 1989 mezi severními a jižními spolkovými zeměmi - Martina Hamplová od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.