Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Martina Drijverová: Kamarádi z velké dálky

Knihy pro děti a mládež

Martina Drijverová: Kamarádi z velké dálky

Hodnocení: 1x
  • 3.5

V knize naleznete 22 příběhů dětí z nejrůznějších koutů světa a za každým příběhem je pohádka z té země. Kamarádi z velké dálky (Martina Drijverová) - Povídání o dětech z různých částí světa a pohádky z jejich zemí - Malí čtenáři nahlédnout do domovů dětí, do školy, zjistí, co rády jedí, co je baví a čím by v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martina Drijverová: Kamarádi z velké dálky koupíte i tady

Specifikace Martina Drijverová: Kamarádi z velké dálky

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 173 Kč

Autorka Martina Drijverová v knize Kamarádi z velké dálky přibližuje malým čtenářům život dětí z různých kulturních oblastí, ze zemí nám blízkých i vzdálených. Ukazuje dětem, že i když se v různých ze ... a dál?

Produkt Martina Drijverová: Kamarádi z velké dálky

Martina Drijverová: Kamarádi z velké dálky - parametry

Název produktu: Martina Drijverová: Kamarádi z velké dálky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 173 Kč
Maximální cena: 219 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

V knize naleznete 22 příběhů dětí z nejrůznějších koutů světa a za každým příběhem je pohádka z té země. Kamarádi z velké dálky (Martina Drijverová) - Povídání o dětech z různých částí světa a pohádky z jejich zemí - Malí čtenáři nahlédnout do domovů dětí, do školy, zjistí, co rády jedí, co je baví a čím by v dospělosti chtěly být. V knize naleznete 22 příběhů dětí z nejrůznějších koutů světa a za každým příběhem je pohádka z té země. Kniha napomůže dětem orientovat se v integračních problémech. Knihu ilustroval Vojtěch Otčenášek, pomocí jeho ilustrací se blíže seznámíte s novými kamarády a lépe si představíte prostředí, o kterém vám vypráví pohádka. Autorka Martina Drijverová v knize Kamarádi z velké dálky přibližuje malým čtenářům život dětí z různých kulturních oblastí, ze zemí nám blízkých i vzdálených. Ukazuje dětem, že i když se v různých zemích mluví jinak, lidé nosí jiné šaty, mají třeba i jinou barvu pleti, tak s námi mají… Povídání o dětech z různých částí světa a pohádky z jejich zemí. Kniha se snaží dětem ukázat, že na světě jsou děti z různých kulturních oblastí, které se mohou lišit oblečením, řečí, barvou pleti, ale že vzájemně toho mají všichni mnoho společného. Děti se tak: podívají do domů jednotlivých kultur, zjistjí co jednotlivé děti v daných kulturách rádi jedí, co je baví, čím se chtějí stát až vyrostou a mnoho dalšího. Kniha tak nabízí 22 příběhů dětí z koutů celého světa a na konci každého příběhu je pak na ukázku pohádka z dané země. Děti se tak naučí orientovat v integračních problémech a díky ilustracím Vojtěcha Otčenáška si dokáží lépe představit prostředí v kterém se příběhy odehrávají.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.