Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Martin W. Ball: Duše šalvěje - Šalvěj divotvorná a entheogenní zážitky

Knihy naučná literatura

Martin W. Ball: Duše šalvěje - Šalvěj divotvorná a entheogenní zážitky

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Duše šalvěje - Šalvěj divotvorná a entheogenní zážitky - Martin W. Ball. Šalvěj divotvorná je nesmírně silná psychoaktivní rostlina pocházející ze starého Mexika. V současnosti je široce dostupná jako "šamanská" bylina a lze ji volně zakoupit prostřednictvím internetu. Kdysi záhadná a málo známá ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83608

Jaké má kniha
Duše šalvěje - Šalvěj d..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Martin W. Ball: Duše šalvěje - Šalvěj divotvorná a entheogenní zážitky

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 121 Kč

Publikace: Duše šalvěje - Šalvěj divotvorná a entheogenní zážitky - Martin W. Ball. Šalvěj divotvorná je nesmírně silná psychoaktivní rostlina pocházející ze starého Mexika. V současnosti je široce dostupná jako "šamanská" bylina a lze ji volně zakoupit prostřednictvím internetu. Kdysi záhadná a málo známá rostlina se tak zařadila mezi nejvýznamnější psychedelické látky. U příznivců entheogenů se těší zvláštní úctě díky jedinečným zážitkům, které zprostředkovává svým rychlým účinkem. Může vyvolat » ... a dál?

Produkt Martin W. Ball: Duše šalvěje - Šalvěj divotvorná a entheogenní zážitky

Martin W. Ball: Duše šalvěje - Šalvěj divotvorná a entheogenní zážitky - parametry

Název produktu: Martin W. Ball: Duše šalvěje - Šalvěj divotvorná a entheogenní zážitky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 121 Kč
Maximální cena: 121 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Duše šalvěje - Šalvěj divotvorná a entheogenní zážitky - Martin W. Ball. Šalvěj divotvorná je nesmírně silná psychoaktivní rostlina pocházející ze starého Mexika. V současnosti je široce dostupná jako "šamanská" bylina a lze ji volně zakoupit prostřednictvím internetu. Kdysi záhadná a málo známá rostlina se tak zařadila mezi nejvýznamnější psychedelické látky. U příznivců entheogenů se těší zvláštní úctě díky jedinečným zážitkům, které zprostředkovává svým rychlým účinkem. Může vyvolat šamanské a hluboce mystické stavy vědomí, používá se v léčitelství, při šamanských cestách a při pokusech o duchovní vhled. Šalvěj divotvorná tedy není rostlina, se kterou by si člověk mohl jen tak zahrávat. Ska Maria Pastora, jak se někdy nazývá, není droga vhodná na večírky a nemá prakticky žádnou "zábavnou" hodnotu. Světy, které nám šalvěj otvítá, mohou být někdy příliš složité a obtížné na to, abychom si s nimi uměli poradit, orientovali se v nich a včlenili je do našeho běžného života. Tato kniha se pokusí přiblížit nejlepší možné přístupy a praktiky v rituálním užívání této rostliny sloužící osobnímu duchovnímu rozvoji. Kniha jednoduše a srozumitelně vysvětluje základní principy tohoto potenciálně obtížného procesu - neboť teprve tehdy, když porozumíme sobě samým, můžeme pochopit vesmír, ve kterém se nalézáme. Publikace: Duše šalvěje - Šalvěj divotvorná a entheogenní zážitky - Martin W. Ball. Šalvěj divotvorná a entheogenní zážitky - Dybbuk - Jazyk: CZ - 176 str. - ISBN: 978-80-86862-76-7 - Kniha Martin W. BallŠalvěj divotvorná a entheogenní zážitkyDybbuk 2009Kniha, čeština, 176 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.