Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Martin Vasquez, Monika Nevolová: Buďte mistry improvizace

Učebnice/Odborná literatura

Martin Vasquez, Monika Nevolová: Buďte mistry improvizace

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace Obdivujete pohotové hlášky svých oblíbených filmových hrdinů, ale vám se stává, že vtipná odpověď vás napadne až o pět minut později? Máte za úkol vymyslet několik kreativních řešení, ale nedaří se? Jste fanouškem improvizačních show a chcete si to také vyzkoušet? Kniha Buďte mistry improvizace vás ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85607

Jaké má kniha
Buďte mistry improvizace
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Martin Vasquez, Monika Nevolová: Buďte mistry improvizace

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 85 Kč

Obdivujete pohotové hlášky svých oblíbených filmových hrdinů, ale vám se stává, že vtipná odpověď vás napadne až o pět minut později? Máte za úkol vymyslet několik kreativních řešení, ale nedaří se? Jste fanouškem improvizačních show a chcete si to také vyzkoušet? Kniha Buďte mistry improvizace vás prostřednictvím praktických cvičení naučí základním principům improvizace v mluveném projevu, v prezentacích a obecně v mezilidské komunikaci. Získáte nástroje, jak vtipně reagovat, jak překonat neočekávané situace, jak » ... a dál?

Produkt Martin Vasquez, Monika Nevolová: Buďte mistry improvizace

Martin Vasquez, Monika Nevolová: Buďte mistry improvizace - parametry

Název produktu: Martin Vasquez, Monika Nevolová: Buďte mistry improvizace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 85 Kč
Maximální cena: 85 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace Obdivujete pohotové hlášky svých oblíbených filmových hrdinů, ale vám se stává, že vtipná odpověď vás napadne až o pět minut později? Máte za úkol vymyslet několik kreativních řešení, ale nedaří se? Jste fanouškem improvizačních show a chcete si to také vyzkoušet? Kniha Buďte mistry improvizace vás prostřednictvím praktických cvičení naučí základním principům improvizace v mluveném projevu, v prezentacích a obecně v mezilidské komunikaci. Získáte nástroje, jak vtipně reagovat, jak překonat neočekávané situace, jak z nich vyjít jako vítěz. Vyzkoušíte si, jak rozvíjet téma a budovat příběhy tam, kde je jejich největší síla. Autor publikace, Martin Vasquez, je nejen zakladatel České improvizační ligy a člen improvizačního divadla JUST! IMPRO, ale především trenér a kouč v oblasti improvizace, rétoriky a veřejného vystupování s vlastní patnáctiletou praxí. Tuto knihu jistě ocení nejen fanoušci improvizace a ti, kdo veřejně vystupují nebo pracují v kreativních profesích, ale je určena především vám všem, kteří máte potřebu se rozvíjet a experimentovat.   Z obsahu Úvod 1. Historie improvizace Viola Spolin Del Close Keith Johnstone Divadelní sporty - Theatresports 2. Úspěch patří připraveným na nepřipravené 1. Experimentujte 2. Hledejte vzory 3. Nebojte se chyb 4. Hrajte si 3. Překážky na cestě k improvizaci Překážka 1: Stereotypy Buďte sommeliery Polechtejte sami sebe Překážka 2: Strach z neznáma Vytvořte si imunitu Překážka 3: Autocenzura Zrušte direktivy Zaveďte cenzuru Překážka 4: Komplexy 4. Trénink improvizace Pozornost Mořský koník stojí za pozornost Trénink pozornosti 1. Extenzita 2. Koncentrace 3. Vigilita Myslete i na odpočinek Jak zařídit, aby vám věnovali pozornost 1. Vynechávejte! Budou muset poslouchat... 2. Mluvte pomocí obrazů 3. Porušte stereotypy - překvapujte! 4. Připusťte náhodu Originalita Asociace Jak se buduje originalita? Spolupráce Co nám brání spolupracovat? Souhlas Otevřené nabídky Reakce dává spolupráci smysl Praktické rady Humor Co nám brání vnímat humor? Jak začít? Humor krok za krokem Storytelling Jak vystavět dobrý příběh Postavy Brzda a plyn příběhů Bez hrdiny to nejde Bod zlomu Nehrotit? Ale hrotit! Odpovědi, které nevidíme Konec dobrý, všechno dobré 5. Desatero improvizace Závěr Literatura Doporučená literatura Použitá literatura Užitečné odkazy Další užitečné tipy Improvizační divadla Nejznámější improvizační show O autorech   O autorovi MgA. Martin Vasquez, Ph.D. trenér, improvizátor a motivační speaker Vystudoval dramatickou výchovu na DAMU, poté doktorské studium na DiF a JAMU Brno se zaměřením na divadelní improvizaci. Spoluzakladatel České improvizační ligy a improvizačního divadla Just! Impro. Od roku 2006 pravidelně vystupuje v pořadech Na stojáka pro HBO a ČT, dále v rámci české „Slam poetry“. Realizoval celou řadu workshopů, seminářů a stáží, například na festivalech Jiráskův Hronov, Letní ? lmová škola v Uherském Hradišti, v zahraničí pak v Německu pro Die Villa Leipzig, ve Francii v La Rochell na fe


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.