Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Martin Tůma: Hry s míčem pro děti

Knihy

Martin Tůma: Hry s míčem pro děti cena od 0 Kč

Martin Tůma: Hry s míčem pro děti

Hodnocení: 1x
  • 4

druhé, doplněné vydání. Nové vydání úspěšné publikace je určené trenérům dětských kategorií nejen sportovních her, učitelům tělesné výchovy, cvičitelům v zájmových sportovních kroužcích a rodičům, kteří chtějí svým potomkům přiblížit báječný svět sportovních her. Různé průpravné hry a soutěže jsou pro děti ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Martin Tůma: Hry s míčem pro děti - parametry

Název produktu: Martin Tůma: Hry s míčem pro děti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

druhé, doplněné vydání. Nové vydání úspěšné publikace je určené trenérům dětských kategorií nejen sportovních her, učitelům tělesné výchovy, cvičitelům v zájmových sportovních kroužcích a rodičům, kteří chtějí svým potomkům přiblížit báječný svět sportovních her. Různé průpravné hry a soutěže jsou pro děti nejzábavnější formou osvojování základních herních dovedností s míčem. Autoři doplnili původní vydání a tak vznikl zásobník, čítající více než 220 různých cvičení a zajímavých her. Jednotlivé hry jsou podrobně popsány a doplněny ilustračními obrázky, které pomohou k lepší názornosti. V závěru jsou hry rozděleny podle využití v jednotlivých sportovních hrách. Z obsahu: 1. Úvod 2. Základní pojmy 2.1 Rozdělení míčových her 3. Cvičení pro manipulaci s míčem 3.1 Jednotlivec 3.2 Dvojice 4. Závody, soutěže a štafety 5. Průpravné hry 6. Kontrolní cvičení pro ověření dovedností 7. Základní metodické zásady pro organizaci a řízení průpravných her 8. Využití cvičení, závodů a průpravných her s míčem 9. Hry a soutěže s míčem v rámci cvičební jednotky 9.1 Zařazování her a cvičení s míčem do cvičební jednotky 9.2 Ukázková cvičební jednotka 10. Využití her pro nácvik v jednotlivých sportovních hrách 11. Seznam použité literatury Hry s míčem pro děti - 2. vydání - Martin Tůma. K osvojování základních herních dovedností s míčem a taktických zásad jejich využití jsou pro děti nejzábavnější soutěživé varianty tzv. průpravných her. Publikace by měla sloužit jako zásobník těchto her a organizačních forem pro učitele, cvičitele, trenéry, ale i pro rodiče, kteří chtějí svým potomkům přiblížit báječný svět sportovních her. Hry s míčem pro děti - 2. vydání - Martin Tůma od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor : Jiří Tkadlec, Martin Tůma, Druh sortimentu : Kniha, Hry s míčem pro děti, Jazyk : Čeština, Počet stran : 112


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.