MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Martin Štefek: Kádry rozhodují, ovšem

Knihy

Martin Štefek: Kádry rozhodují, ovšem

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788073089054

Kniha zachycuje dynamiku tzv. předjaří, pražského jara a rané fáze normalizace prostřednictvím studia proměn jednoho z klíčových mocenských instrumentů režimů sovětského typu - systému nomenklatury vládnoucí komunistické strany. Autor sleduje dobové debaty západní sovětologie a pracuje s tezí, podle níž modernizace ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86318
skladem

Jaké má kniha
Kádry rozhodují, ovšem
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Martin Štefek: Kádry rozhodují, ovšem

Specifikace Martin Štefek: Kádry rozhodují, ovšem

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 183 Kč

Kniha zachycuje dynamiku tzv. předjaří, pražského jara a rané fáze normalizace prostřednictvím studia proměn jednoho z klíčových mocenských instrumentů režimů sovětského typu - systému nomenklatury vládnoucí komunistické strany. Autor sleduje dobové debaty západní sovětologie a pracuje s tezí, podle níž modernizace souvisí s pluralizací. Modernizační tlaky (mj. diskurz vědeckotechnické revoluce) v šedesátých letech vedly k opětovnému promýšlení způsobu jmenování lidí do vysokých pozic v politickém systému, » ... a dál?

Produkt Martin Štefek: Kádry rozhodují, ovšem

Martin Štefek: Kádry rozhodují, ovšem - parametry

Název produktu: Martin Štefek: Kádry rozhodují, ovšem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 183 Kč
Maximální cena: 233 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha zachycuje dynamiku tzv. předjaří, pražského jara a rané fáze normalizace prostřednictvím studia proměn jednoho z klíčových mocenských instrumentů režimů sovětského typu - systému nomenklatury vládnoucí komunistické strany. Autor sleduje dobové debaty západní sovětologie a pracuje s tezí, podle níž modernizace souvisí s pluralizací. Modernizační tlaky (mj. diskurz vědeckotechnické revoluce) v šedesátých letech vedly k opětovnému promýšlení způsobu jmenování lidí do vysokých pozic v politickém systému, hospodářství a společenských organizacích. Práce popisuje rozvolnění rigidity kádrové Kádry rozhodují, ovšem - Martin Štefek od authora Martin Štefek a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Přidat recenzi pro Martin Štefek: Kádry rozhodují, ovšem

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.