Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Martin Šinkovský: Městečko Kytice

Knihy

Martin Šinkovský: Městečko Kytice

Hodnocení: 0x
  • 4

Temné místo, mrazivé události, zlo ukryté v každém z násMěstečko Kytice na první pohled vypadá jako typické místo v moravských Sudetech. Nikoho nezajímá a většina lidí o něm ani neví. Vše skončí ve chvíli, kdy se stane svědkem děsivé události, která zahýbe celou zemí. Novináři, kteří přijeli sepsat reportáž, však ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88362

Jaké má kniha
Městečko Kytice
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Martin Šinkovský: Městečko Kytice

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 148 Kč

Městečko Kytice na první pohled vypadá jako typické místo v moravských Sudetech. Nikoho nezajímá a většina lidí o něm ani neví. Vše skončí ve chvíli, kdy se stane svědkem děsivé události, která zahýbe celou zemí. Novináři, kteří přijeli sepsat reportáž, však netuší, že jde jen o vrcholek ledovce. Hluboko ukryté zlo se probouzí a věci se dávají do pohybu směrem, jaký si nikdo nepřeje. Tajemství vyplouvají na povrch a důsledky na sebe nenechají dlouho čekat. ... a dál?

Produkt Martin Šinkovský: Městečko Kytice

Martin Šinkovský: Městečko Kytice - parametry

Název produktu: Martin Šinkovský: Městečko Kytice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 148 Kč
Maximální cena: 170 Kč
Ušetríte až: 22 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Temné místo, mrazivé události, zlo ukryté v každém z násMěstečko Kytice na první pohled vypadá jako typické místo v moravských Sudetech. Nikoho nezajímá a většina lidí o něm ani neví. Vše skončí ve chvíli, kdy se stane svědkem děsivé události, která zahýbe celou zemí. Novináři, kteří přijeli sepsat reportáž, však netuší, že jde jen o vrcholek ledovce. Hluboko ukryté zlo se probouzí a věci se dávají do pohybu směrem, jaký si nikdo nepřeje. Tajemství vyplouvají na povrch a důsledky na sebe nenechají dlouho čekat.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.