Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Martin Šikýř: Nejlepší praxe v řízení lidských zdrojů

Učebnice/Odborná literatura

Martin Šikýř: Nejlepší praxe v řízení lidských zdrojů

Hodnocení: 1x
  • 4

Na trhu ojedinělá publikace se věnuje využití takzvané nejlepší praxe (best practice) v řízení lidských zdrojů. Zaměřuje se na nejlepší praxi ve vytváření pracovních míst, plánování, výběru, hodnocení, odměňování a vzdělávání zaměstnanců i péči o zaměstnance, jejich pracovní podmínky a pracovní vztahy, což jsou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Nejlepší praxe v řízení..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martin Šikýř: Nejlepší praxe v řízení lidských zdrojů koupíte i tady

Specifikace Martin Šikýř: Nejlepší praxe v řízení lidských zdrojů

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 210 Kč

Na trhu ojedinělá publikace se věnuje využití takzvané nejlepší praxe (best practice) v řízení lidských zdrojů. Zaměřuje se na nejlepší praxi ve vytváření pracovních míst, plánování, výběru, hodnocení, odměňování a vzdělávání zaměstnanců i péči o zaměstnance, jejich pracovní podmínky a pracovní vztahy, což jsou činnosti řízení lidských zdrojů, které rozhodují o úspěchu organizace v současných ekonomických a sociálních podmínkách. Autor mimo jiné na základě vlastního empirického šetření srozumitelně a přehledně » ... a dál?

Produkt Martin Šikýř: Nejlepší praxe v řízení lidských zdrojů

Martin Šikýř: Nejlepší praxe v řízení lidských zdrojů - parametry

Název produktu: Martin Šikýř: Nejlepší praxe v řízení lidských zdrojů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 210 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Na trhu ojedinělá publikace se věnuje využití takzvané nejlepší praxe (best practice) v řízení lidských zdrojů. Zaměřuje se na nejlepší praxi ve vytváření pracovních míst, plánování, výběru, hodnocení, odměňování a vzdělávání zaměstnanců i péči o zaměstnance, jejich pracovní podmínky a pracovní vztahy, což jsou činnosti řízení lidských zdrojů, které rozhodují o úspěchu organizace v současných ekonomických a sociálních podmínkách. Autor mimo jiné na základě vlastního empirického šetření srozumitelně a přehledně vymezuje pojetí řízení lidských zdrojů, seznamuje s vývojem řízení lidských zdrojů a radí, jaké zásady a postupy v řízení lidských zdrojů uplatňovat, aby manažeři a personalisté dosahovali očekávaného výkonu organizace prostřednictvím dosahování požadovaného výkonu zaměstnanců. Kniha přináší inspiraci všem organizacím, které se chtějí stát nejlepšími a nejúspěšnějšími zaměstnavateli, uvědomují si důležitost schopných a motivovaných zaměstnanců pro dosažení úsp ěchu a chtějí jejich prostřednictvím vytvářet spokojené zákazníky a další zainteresované strany, jejichž spokojenost zajišťuje organizaci dlouhodobou prosperitu a trvalou konkurenční výhodu. Recenze Předložená monografie bude zcela jistě přínosem pro personální ředitele, HR manažery, personalisty, ale také pro podnikatele a manažery, kteří řídí pracovníky a potřebují zvýšit jejich výkon a tím výkon celé organizace. Bezpochyby bude cenným studijním materiálem pro účastníky manažerských vzdělávacích kurzů a pro studenty studijních oborů se zaměřením na ekonomiku a management. doc. Ing. Jitka Srpová, CSc. katedra managementu Fakulta podnikohospodářská Vysoká škola ekonomická v Praze Publikácia tvorí dielo, ktoré prepája odborné poznatky z oblasti riadenia ľudských zdrojov s návrhmi implementácie prístupu najlepšej praxe a autorom uskutočneným prieskumom v českých organizáciách. Tým sú vytvorené predpoklady, aby dielo bolo prínosné pre odborníkov a študentov v oblasti riadenia ľudských zdrojov, ale i pre širšiu verejnosť.  doc. Ing. Alžbeta Kucharčíková, PhD. katedra makro a mikroekonomiky  Fakulta riadenia a informatiky Žilinská univerzita v Žiline, Slovensko O autorovi Ing. Martin Šikýř, Ph.D. Vysokoškolské vzdělání získal na Vysoké škole ekonomické v Praze absolvováním magisterského studijního programu Aplikovaná informatika na Fakultě informatiky a statistiky a doktorského studijního programu Ekonomika a management na Fakultě podnikohospodářské. V letech 2006-2013 pracoval na katedře personalistiky Vysoké školy ekonomické v Praze. V současnosti spolupracuje s Vysokou školou regionálního rozvoje a Masarykovým ústavem vyšších studií Českého vysokého učení technického v Praze. V pedagogické, vědecko-výzkumné a publikační činnosti se zabývá problematikou řízení pracovního výkonu a souvisejícími procesy řízení lidských zdrojů, zejména výběrem, hodnocením, odměňováním a vzděláváním zaměstnanců.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.