Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Martin Šikýř, David Borovec, Irena Lhotková: Personalistika v řízení školy

Učebnice/Odborná literatura

Martin Šikýř, David Borovec, Irena Lhotková: Personalistika v řízení školy

Hodnocení: 1x
  • 4

Personalistika v řízení školy - Martin Šikýř, David Borovec, Irena Lhotková. Publikace Personalistika v řízení školy představuje zajímavé a užitečné obohacení současné odborné literatury věnované personální práci (řízení lidských zdrojů), když v souladu s platnými právními předpisy (zejména zákoníkem práce nebo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martin Šikýř, David Borovec, Irena Lhotková: Personalistika v řízení školy koupíte i tady

Specifikace Martin Šikýř, David Borovec, Irena Lhotková: Personalistika v řízení školy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 238 Kč

Publikace Personalistika v řízení školy představuje zajímavé a užitečné obohacení současné odborné literatury věnované personální práci (řízení lidských zdrojů), když v souladu s platnými právními pře ... a dál?

Produkt Martin Šikýř, David Borovec, Irena Lhotková: Personalistika v řízení školy

Martin Šikýř, David Borovec, Irena Lhotková: Personalistika v řízení školy - parametry

Název produktu: Martin Šikýř, David Borovec, Irena Lhotková: Personalistika v řízení školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 238 Kč
Maximální cena: 347 Kč
Ušetríte až: 109 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Personalistika v řízení školy - Martin Šikýř, David Borovec, Irena Lhotková. Publikace Personalistika v řízení školy představuje zajímavé a užitečné obohacení současné odborné literatury věnované personální práci (řízení lidských zdrojů), když v souladu s platnými právními předpisy (zejména zákoníkem práce nebo zákonem o zaměstnanosti, podobně jako školským zákonem nebo zákonem o pedagogických pracovnících), aplikuje moderní zásady a postupy řízení a vedení lidí v organizaci na řízení a vedení zaměstnanců (pedagogických i nepedagogických pracovníků) ve školách. Publikaci je možné doporučit nejen vedoucím pracovníkům ve veřejném školství, ale všem, kteří mají zájem o pochopení širších souvislostí problematiky personalistiky v řízení školy, neboť se jedná o první ucelený pohled na tuto problematiku v současném českém prostředí, jehož předností je srozumitelný a poučný výklad doplněný výstižnými a názornými příklady. Personalistika v řízení školy - Martin Šikýř, David Borovec, Irena Lhotková od nakladatelství v kategorii Management, Marketing | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.