Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Martin Schulman: Duše v horoskopu

Knihy naučná literatura

Martin Schulman: Duše v horoskopu

Hodnocení: 1x
  • 4

Duše v horoskopu - Schulman Martin Duše v horoskopu Jedinečný astrolog Martin Schulman ve své novější práci shrnuje, jak se pozná vyspělost duše a možnosti jejího vývoje z hlediska astrologie. Zavádí do horoskopu nové prvky – bod regenerace a bod závislosti. Uvádí výčet a význam dalších astrologických prvků, jež mají ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martin Schulman: Duše v horoskopu koupíte i tady

Specifikace Martin Schulman: Duše v horoskopu

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 134 Kč

Jedinečný astrolog Martin Schulman ve své novější práci shrnuje, jak se pozná vyspělost duše a možnosti jejího vývoje z hlediska astrologie. Zavádí do horoskopu nové prvky – bod regenerace a bod závis ... a dál?

Produkt Martin Schulman: Duše v horoskopu

Martin Schulman: Duše v horoskopu - parametry

Název produktu: Martin Schulman: Duše v horoskopu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 134 Kč
Maximální cena: 181 Kč
Ušetríte až: 47 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Duše v horoskopu - Schulman Martin Duše v horoskopu Jedinečný astrolog Martin Schulman ve své novější práci shrnuje, jak se pozná vyspělost duše a možnosti jejího vývoje z hlediska astrologie. Zavádí do horoskopu nové prvky – bod regenerace a bod závislosti. Uvádí výčet a význam dalších astrologických prvků, jež mají ve výše zmíněných souvislostech mimořádný význam, a svou teorii ilustruje rozbory horoskopů tří známých osobností. Závěr knihy obsahuje zajímavý test (i se správnými odpověďmi), který vám pomůže procvičit si nově nabyté znalosti a zároveň poskytne množství dalších detailů, jež dokreslují uvedené učení. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Esoterika a duchovní svět | Astrologie, horoskopy od Eugenika naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Jedinečný astrológ Martin Schulman vo svojej novšej práci zhŕňa, ako sa pozná vyspelosť duše a možnosti jej vývoja z hľadiska astrológie. Zavádza do horoskopu nové prvky - bod regenerácie a bod závislosti. Uvádza zoznam a význam ďalších astrologických prvkov, ktoré majú vo vyššie spomenutých súvislostiach mimoriadny význam, a svoju teóriu ilustruje rozbory horoskopov troch známych osobností. Záver knihy obsahuje zaujímavý test (aj so správnymi odpoveďami), ktorý vám pomôže precvičiť si novo nadobudnuté znalosti a zároveň poskytne množstvo ďalších detailov, ktoré dokresľujú uvedené učenia. (Kniha vyšla v českom jazyku.) Duše v horoskopu - Martin Schulmann od authora Martin Schulmann a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.