Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Martin Riegl: Proměny politické mapy

Učebnice/Odborná literatura

Martin Riegl: Proměny politické mapy

Hodnocení: 1x
  • 4

Proměny politické mapy po roce 1945 - Martin Riegl. "Politické mapy lžou," poznamenal v roce 1994 poněkud provokativně Robert Kaplan, americký diplomat analyzující vnitropolitickou situaci napříč kontinenty. Precizně tak vystihl fakt, že obraz světa rozděleného mezi suverénní státy, který nám sugerují ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Proměny politické mapy
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martin Riegl: Proměny politické mapy koupíte i tady

Specifikace Martin Riegl: Proměny politické mapy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 125 Kč

"Politické mapy lžou," poznamenal v roce 1994 poněkud provokativně Robert Kaplan, americký diplomat analyzující vnitropolitickou situaci napříč kontinenty. Precizně tak vystihl fakt, že obraz světa rozděleného mezi suverénní státy, který nám sugerují politické mapy, je lživý. Realita politického prostoru ve světě je totiž zcela odlišná, než lze vyčíst z konvenčních politických map, a zůstává před námi často skryta. Přinášíme vám proto unikátní a komplexní přehled o vývoji mezinárodně neuznaných a » ... a dál?

Produkt Martin Riegl: Proměny politické mapy

Martin Riegl: Proměny politické mapy - parametry

Název produktu: Martin Riegl: Proměny politické mapy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 415 Kč
Ušetríte až: 290 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Proměny politické mapy po roce 1945 - Martin Riegl. "Politické mapy lžou," poznamenal v roce 1994 poněkud provokativně Robert Kaplan, americký diplomat analyzující vnitropolitickou situaci napříč kontinenty. Precizně tak vystihl fakt, že obraz světa rozděleného mezi suverénní státy, který nám sugerují politické mapy, je lživý. Realita politického prostoru ve světě je totiž zcela odlišná, než lze vyčíst z konvenčních politických map, a zůstává před námi často skryta. Přinášíme vám proto unikátní a komplexní přehled o vývoji mezinárodně neuznaných a zhroucených států po roce 1945, jehož součástí je ve světě doposud nezpracovaný souhrn států s omezenou suverenitou. Kniha osvětluje faktory omezující suverenitu každého státu a období jejich existence a odhaluje podstatu států chtěných a nechtěných, jejichž existence výrazně ovlivňuje vnitrostátní, regionální i globální bezpečnost a je původem častých ozbrojených konfliktů i mezinárodně-politického napětí. Po přečtení této publikace pochopíte skutečnou podobu politické mapy světa, procesy a pohnutky, které ji dlouhodobě utvářejí v souladu s regionálními i globálními mocnostmi. Proměny politické mapy po roce 1945 - Martin Riegl od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii | Politologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.