Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Martin Potůček, Kolektiv: Jak jsme na tom. A co dál?

Knihy

Martin Potůček, Kolektiv: Jak jsme na tom. A co dál?

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Jak jsme na tom. A co dál? - Strategický audit České republiky - kolektiv;Martin Potůček. Kniha analyzuje uplynulý vývoj i současnou situaci České republiky. Činí tak srozumitelnou, atraktivní a názornou formou s užitím schémat, tabulek a grafů v mezinárodním srovnání. Vytváří základ pro úvahy o ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Martin Potůček, Kolektiv: Jak jsme na tom. A co dál?

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 190 Kč

Publikace: Jak jsme na tom. A co dál? - Strategický audit České republiky - kolektiv;Martin Potůček. Kniha analyzuje uplynulý vývoj i současnou situaci České republiky. Činí tak srozumitelnou, atraktivní a názornou formou s užitím schémat, tabulek a grafů v mezinárodním srovnání. Vytváří základ pro úvahy o budoucnosti české společnosti a ekonomiky v následujících 15 letech a navrhuje možné strategické volby. Cílem publikace je otevřít širší veřejnou diskusi o strategických otázkách, výzvách a rizikách dalšího » ... a dál?

Produkt Martin Potůček, Kolektiv: Jak jsme na tom. A co dál?

Martin Potůček, Kolektiv: Jak jsme na tom. A co dál? - parametry

Název produktu: Martin Potůček, Kolektiv: Jak jsme na tom. A co dál?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 190 Kč
Maximální cena: 225 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Jak jsme na tom. A co dál? - Strategický audit České republiky - kolektiv;Martin Potůček. Kniha analyzuje uplynulý vývoj i současnou situaci České republiky. Činí tak srozumitelnou, atraktivní a názornou formou s užitím schémat, tabulek a grafů v mezinárodním srovnání. Vytváří základ pro úvahy o budoucnosti české společnosti a ekonomiky v následujících 15 letech a navrhuje možné strategické volby. Cílem publikace je otevřít širší veřejnou diskusi o strategických otázkách, výzvách a rizikách dalšího vývoje jednotlivých oblastí české společnosti a podpořit perspektivní myšlení všech, kteří se podílejí na rozhodování o jejím osudu. Je určena všem, kteří se zajímají o veřejné otázky: studentům a učitelům na středních a vysokých školách, podnikatelům, pracovníkům neziskového sektoru, úředníkům na ministerstvech, v krajích i obcích, zastupitelům, politikům a všem, jimž není lhostejná naše společná budoucnost a kteří se o ní chtějí dovědět více, aby se mohli lépe rozhodovat. Autoři publikace jsou členy výzkumného týmu Centra pro sociální a ekonomické strategie (CESES) Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. Publikace: Jak jsme na tom. A co dál? - Strategický audit České republiky - kolektiv;Martin Potůček.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.