Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Martin Ouředníček: Sub Urbs: krajina, sídla a lidé

Učebnice/Odborná literatura

Martin Ouředníček: Sub Urbs: krajina, sídla a lidé

Hodnocení: 1x
  • 4

Sub Urbs: krajina, sídla a lidé - Martin Ouředníček, Petra Špačková, Jakub Novák. Kniha Sub Urbs: krajina, sídla a lidé je věnována jevům a procesům, které se v současnosti odehrávají za městem nebo vedle města (sub urbs). Kniha jejíž editory jsou Martin Ouředníček, Petra Špačková a Jakub Novák z Univerzity Karlovy v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8935
skladem

Jaké má kniha
Sub Urbs: krajina, sídl..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martin Ouředníček: Sub Urbs: krajina, sídla a lidé koupíte i tady

Specifikace Martin Ouředníček: Sub Urbs: krajina, sídla a lidé

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 288 Kč

Kniha Sub Urbs: krajina, sídla a lidé je věnována jevům a procesům, které se v současnosti odehrávají za městem nebo vedle města (sub urbs). ... a dál?

Produkt Martin Ouředníček: Sub Urbs: krajina, sídla a lidé

Martin Ouředníček: Sub Urbs: krajina, sídla a lidé - parametry

Název produktu: Martin Ouředníček: Sub Urbs: krajina, sídla a lidé
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 288 Kč
Maximální cena: 450 Kč
Ušetríte až: 162 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sub Urbs: krajina, sídla a lidé - Martin Ouředníček, Petra Špačková, Jakub Novák. Kniha Sub Urbs: krajina, sídla a lidé je věnována jevům a procesům, které se v současnosti odehrávají za městem nebo vedle města (sub urbs). Kniha jejíž editory jsou Martin Ouředníček, Petra Špačková a Jakub Novák z Univerzity Karlovy v Praze, obsahuje třináct kapitol odborníků z různých pracovišť. Na fenomén suburbanizace, tedy na proces decentralizace některých původně městských funkcí do zázemí měst, pohlíží především jako na proměnu příměstské krajiny, prostorové a sociální organizace sídel a interakci lidí původně bydlících a nově přicházejících do suburbií z prostředí měst. Kniha nabízí nové perspektivy výzkumu suburbanizace a je charakteristická využitím pohledů různých výzkumných oborů. Vedle sociálních geografů jsou v autorském kolektivu zastoupeni fyzičtí geografové, kartografové, sociologové, urbanisté a architekti. Řazení jednotlivých kapitol knihy směřuje od teoretických a metodologických aspektů výzkumu suburbanizace v České republice, přes případové studie vybraných měst až k aplikačně orientovaným textům nabízejícím implementaci výsledků základního výzkumu zejména v plánovací praxi Sub Urbs: krajina, sídla a lidé - Martin Ouředníček, Petra Špačková, Jakub Novák od nakladatelství Academia v kategorii | Sociologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.