Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Martin Macháček: Fyzika pro gymnázia

Učebnice/Odborná literatura

Martin Macháček: Fyzika pro gymnázia

Hodnocení: 2x
  • 4

Obsah 1 Úvod 2 Sluneční soustava 2.1 Pohyby planet ve skutečnosti a na obloze 2.2 Merkur a Venuše 2.3 Země 2.4 Měsíc 2.5 Ostatní planety 2.6 Planetky, komety a meteoroidy 2.7 Slunce 2.8 Dějiny sluneční soustavy 2.9 Jak to vše víme 3 Hvězdy a galaxie 3.1 Úvod do hvězdné astronomie 3.2 Charakteristiky hvězd 3.3 Vznik a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Fyzika pro gymnázia
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martin Macháček: Fyzika pro gymnázia koupíte i tady

Specifikace Martin Macháček: Fyzika pro gymnázia

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 111 Kč

Další z řady učebnic fyziky pro gymnázia. Učebnice jsou zpracovány podle tematických celků. Lze je využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací. Text je graficky upraven tak, že učiteli umožňuje ... a dál?

Produkt Martin Macháček: Fyzika pro gymnázia

Martin Macháček: Fyzika pro gymnázia - parametry

Název produktu: Martin Macháček: Fyzika pro gymnázia
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 111 Kč
Maximální cena: 142 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Obsah 1 Úvod 2 Sluneční soustava 2.1 Pohyby planet ve skutečnosti a na obloze 2.2 Merkur a Venuše 2.3 Země 2.4 Měsíc 2.5 Ostatní planety 2.6 Planetky, komety a meteoroidy 2.7 Slunce 2.8 Dějiny sluneční soustavy 2.9 Jak to vše víme 3 Hvězdy a galaxie 3.1 Úvod do hvězdné astronomie 3.2 Charakteristiky hvězd 3.3 Vznik a vývoj hvězd 3.4 Naše Galaxie 3.5 Jiné galaxie 3.6 Kosmologie 4 Dodatky 4.1 Život ve vesmíru 4.2 Kalendář 4.3 Jak lidé poznávali vesmír 4.4 Astronomická pozorování Řešení problémů Rejstřík Další z řady učebnic fyziky pro gymnázia. Učebnice jsou zpracovány podle tematických celků. Lze je využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací. Text je graficky upraven tak, že učiteli umožňuje vybrat učivo podle úrovně žáků ve třídě a podle počtu hodin fyzice přidělených. Učebnice lze využít nejen na gymnáziích, ale i na ostatních středních školách. Učebnice této řady jsou přepracovány na základě celorepublikové ankety. Jednotlivé tituly jsou přepracovány tak, aby vyhovovaly připomínkám učitelů a zároveň tak, aby odpovídaly změněným učebním osnovám. Jsou aktualizovány z hlediska technického pokroku, berou v úvahu i zavádění norem EU. 2. vydání Astrofyziky vychází již jako přepracované, má i novou grafickou úpravu, pro lepší přehlednost učiva jsou použity dvě barvy. Martin MacháčekPROMETHEUSKniha, čeština, 160 stranV 3. vydání z roku 2008 byly nově doplněny klíčové kompetence, které učebnice utváří a rozvíjí, očekávané výstupy k jejichž dosažení učebnice směřuje a průřezová témata, jejichž realizaci učebnice nap Fyzika pro gymnázia Astrofyz.n - PROMETHEUS - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 160 str. - ISBN: 978-80-7196-376 Autor knihy Martin Macháček, Vydavatelstvo PROMETHEUS


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.