Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Martin Kopecký: Vzdělávání dospělých mezi politikou, ekonomikou a vědou

Knihy naučná literatura

Martin Kopecký: Vzdělávání dospělých mezi politikou, ekonomikou a vědou

Hodnocení: 1x
  • 4

Vzdělávání dospělých mezi politikou, ekonomikou a vědou – Politika vzdělávání a učení se dospělých v éře globálního kapitalismu - Martin Kopecký. Vzdělávání dospělých se v současné době stalo globálním fenoménem, patří k proklamovaným prioritám rozhodujících ekonomických a politických aktérů soudobého světa. Z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Vzdělávání dospělých me..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martin Kopecký: Vzdělávání dospělých mezi politikou, ekonomikou a vědou koupíte i tady

Specifikace Martin Kopecký: Vzdělávání dospělých mezi politikou, ekonomikou a vědou

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 124 Kč

Vzdělávání dospělých se v současné době stalo globálním fenoménem, patří k proklamovaným prioritám rozhodujících ekonomických a politických aktérů soudobého světa. Z oblasti, která byla od 19. století ... a dál?

Produkt Martin Kopecký: Vzdělávání dospělých mezi politikou, ekonomikou a vědou

Martin Kopecký: Vzdělávání dospělých mezi politikou, ekonomikou a vědou - parametry

Název produktu: Martin Kopecký: Vzdělávání dospělých mezi politikou, ekonomikou a vědou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 124 Kč
Maximální cena: 165 Kč
Ušetríte až: 41 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vzdělávání dospělých mezi politikou, ekonomikou a vědou – Politika vzdělávání a učení se dospělých v éře globálního kapitalismu - Martin Kopecký. Vzdělávání dospělých se v současné době stalo globálním fenoménem, patří k proklamovaným prioritám rozhodujících ekonomických a politických aktérů soudobého světa. Z oblasti, která byla od 19. století chápána především jako sféra snah o spravedlivější společnost a seberealizaci, se v posledních desetiletích stal předmět politik sledujících cíle ekonomického růstu a adaptace lidí na podmínky globálního kapitalismu. Publikace zkoumá, jakými cestami se tak stalo, ukazuje na sociální důsledky uvedených skutečností a zamýšlí se nad možností formulace alternativ aktuálně převládajících podob vzdělávání dospělých. Sociálně a kulturně kritický přístup uplatněný v publikaci není aplikován jen na vzdělávací politiku, ale i v širším kontextu veřejných politik (mj. sociální) a rozboru dalších oblastí, v nichž vzdělávání a učení se dospělých hrají významnou roli (např. pracovní život nebo občanství). Zachycen je rovněž problém ekonomizace vzdělávání a jeho role v ospravedlňování sociálních nerovností. Hlavní inspirací pro uplatněný přístup je kritická teorie společnosti. Vzdělávání dospělých mezi politikou, ekonomikou a vědou – Politika vzdělávání a učení se dospělých v éře globálního kapitalismu - Martin Kopecký od nakladatelství v kategorii | | Politologie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.