Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Martin Hilský: Shakespeare a jeviště svět

Próza - beletrie

Martin Hilský: Shakespeare a jeviště svět

Hodnocení: 1x
  • 5

Shakespeare a jeviště svět - Martin Hilský . Kniha Shakespeare a jeviště svět je pokusem nahlédnout na Shakespearovo dílo v jeho úplnosti a v kontextech anglické a evropské renesance. Chce být především pozváním do fascinujícího světa Shakespearovy imaginace, která je chápána v nejširším smyslu - patří do ní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Jaké má kniha
Shakespeare a jeviště s..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Martin Hilský: Shakespeare a jeviště svět

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 705 Kč

Kniha Shakespeare a jeviště svět je pokusem nahlédnout na Shakespearovo dílo v jeho úplnosti a v kontextech anglické a evropské renesance. Chce být především pozváním do fascinujícího světa Shakespear ... a dál?

Produkt Martin Hilský: Shakespeare a jeviště svět

Martin Hilský: Shakespeare a jeviště svět - parametry

Název produktu: Martin Hilský: Shakespeare a jeviště svět
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 705 Kč
Maximální cena: 903 Kč
Ušetríte až: 198 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Shakespeare a jeviště svět - Martin Hilský . Kniha Shakespeare a jeviště svět je pokusem nahlédnout na Shakespearovo dílo v jeho úplnosti a v kontextech anglické a evropské renesance. Chce být především pozváním do fascinujícího světa Shakespearovy imaginace, která je chápána v nejširším smyslu - patří do ní představy o světě, o řádu přírody a člověka, o vztahu mezi bytím a zdáním, skutečností a snem, realitou a iluzí. Chronologicky řazené studie a eseje nabízejí pohled na vývoj Shakespearovy tvorby. Tato kniha může mj. sloužit jako svébytný průvodce k publikaci William Shakespeare: Dílo (Academia 2011), prvnímu českému vydání celého Shakespearova díla v jednom svazku a z pera jednoho překladatele Shakespeare a jeviště svět - Martin Hilský od nakladatelství v kategorii | | Divadlo, Film | Divadlo za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.