Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Martin Haluzník, Štěpán Svačina: Inkretinová léčba diabetu

Knihy

Martin Haluzník, Štěpán Svačina: Inkretinová léčba diabetu

Hodnocení: 1x
  • 4

Monografie se zabývá velmi aktuálním tématem inkretinů, hormonů produkovaných střevní sliznicí při požití potravy, které mají zásadní význam při regulaci metabolizmu glukózy a energetické homeostázy. Zavedení léčby využívající inkretinového principu představuje zcela nový směr léčby diabetes mellitus 2. typu, jež má ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martin Haluzník, Štěpán Svačina: Inkretinová léčba diabetu koupíte i tady

Specifikace Martin Haluzník, Štěpán Svačina: Inkretinová léčba diabetu

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 81 Kč

Monografie se zabývá velmi aktuálním tématem inkretinů, hormonů produkovaných střevní sliznicí při požití potravy, které mají zásadní význam při regulaci metabolizmu glukózy a energetické homeostázy. ... a dál?

Produkt Martin Haluzník, Štěpán Svačina: Inkretinová léčba diabetu

Martin Haluzník, Štěpán Svačina: Inkretinová léčba diabetu - parametry

Název produktu: Martin Haluzník, Štěpán Svačina: Inkretinová léčba diabetu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 81 Kč
Maximální cena: 120 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Monografie se zabývá velmi aktuálním tématem inkretinů, hormonů produkovaných střevní sliznicí při požití potravy, které mají zásadní význam při regulaci metabolizmu glukózy a energetické homeostázy. Zavedení léčby využívající inkretinového principu představuje zcela nový směr léčby diabetes mellitus 2. typu, jež má oproti ostatním léčebným možnostem celou řadu výhod. V úvodní části knihy jsou podrobně popsány patofyziologické změny DM 2. typu včetně úlohy inkretinů při regulaci glukózového metabolizmu. Diskutován je i význam inkretinů při pozitivních metabolických účincích některých bariatrických operací. Hlavní část knihy je věnována účinkům gliptinů a GLP-1 agonistů v léčbě DM 2. typu. Podrobně jsou popsány praktické aspekty preparátů, které jsou již dostupné na českém trhu nebo by na tento trh měly být v nejbližší době uvedeny. V posledních kapitolách jsou shrnuty další důležité účinky inkretinů, především potenciální kardioprotektivní a neuroprotektivní vlivy. Závěrečná kapitola podává

přehled léků na bázi inkretinů, které jsou v současné době vyvíjeny, a shrnuje další perspektivy využití inkretinové léčby v klinické praxi. Inkretinová léčba diabetu - kolektiv autorů. Monografie se zabývá velmi aktuálním tématem inkretinů, hormonů produkovaných střevní sliznicí při požití potravy, které mají zásadní význam při regulaci metabolizmu glukózy a energetické homeostázy. Zavedení léčby využívající inkretinového principu představuje zcela nový směr léčby diabetes mellitus 2. typu, jež má oproti ostatním léčebným možnostem celou řadu výhod. Specializace: Diabetologie, Interní medicína, Endokrinologie, Kardiologie, Všeobecné lékařství, Farmakologie, Nefrologie, Neurologie, Chirurgie, Geriatrie, Ostatní Inkretinová léčba diabetu - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.