Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Martin Haluzík, Ivan Rychlík: Léčba diabetu u pacientů s onemocněním ledvin a jater

Učebnice/Odborná literatura

Martin Haluzík, Ivan Rychlík: Léčba diabetu u pacientů s onemocněním ledvin a jater

Hodnocení: 1x
  • 4

Léčba diabetu u pacientů s onemocněním ledvin a jater - Haluzák Martin a kolektiv. Léčba diabetu u pacientů s onemocněním ledvin a jater Diabetes mellitus patří mezi nejčastější "civilizační" choroby, se kterými se setkávají bez výjimky lékaři všech specializací. Toto onemocnění významným způsobem zvyšuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.97506

Jaké má kniha
Léčba diabetu u pacient..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martin Haluzík, Ivan Rychlík: Léčba diabetu u pacientů s onemocněním ledvin a jater koupíte i tady

Specifikace Martin Haluzík, Ivan Rychlík: Léčba diabetu u pacientů s onemocněním ledvin a jater

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 127 Kč

Diabetes mellitus patří mezi nejčastější „civilizační“ choroby, se kterými se setkávají bez výjimky lékaři všech specializací. ... a dál?

Produkt Martin Haluzík, Ivan Rychlík: Léčba diabetu u pacientů s onemocněním ledvin a jater

Martin Haluzík, Ivan Rychlík: Léčba diabetu u pacientů s onemocněním ledvin a jater - parametry

Název produktu: Martin Haluzík, Ivan Rychlík: Léčba diabetu u pacientů s onemocněním ledvin a jater
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 127 Kč
Maximální cena: 286 Kč
Ušetríte až: 159 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Léčba diabetu u pacientů s onemocněním ledvin a jater - Haluzák Martin a kolektiv. Léčba diabetu u pacientů s onemocněním ledvin a jater Diabetes mellitus patří mezi nejčastější "civilizační" choroby, se kterými se setkávají bez výjimky lékaři všech specializací. Toto onemocnění významným způsobem zvyšuje riziko kardiovaskulární morbidity a mortality, zkracuje délku života a zhoršuje kvalitu života diabetiků zejména v důsledku vzniku dlouhodobých komplikací. Přesto se diabetici - vlivem celkově zlepšené péče a nových léčebných postupů - ve stále větším počtu dožívají rozvinutých fází komplikací postihujících i další systémy či orgány. Mezi klinicky nejzásadnější patří s diabetem související postižení ledvin a jater, jejichž tíže často určuje další osud diabetika. Autorský kolektiv se snažil vytvořit publikaci zabývající se komplexním pohledem na problematiku léčby diabetika s onemocněním ledvin či onemocněním jater. Zejména v posledním desetiletí došlo k získání řady nových poznatků o diabetické nefropatii a k rozvoji nových léčebných postupů, a to nejen v oblasti prevence a raných stadií nefropatie, ale i pokud jde o léčbu pacientů se selháním ledvin na podkladě diabetu. Podobnou situaci lze pozorovat u onemocnění jater u diabetiků. Cílem předloženého díla je podat ucelený přehled vybraných informací o výskytu, morfologii, patogenezi, klinickém obrazu, diagnostice, prevenci a léčbě onemocnění ledvin a jater u pacientů s diabetem a také podrobné informace o možnostech antidiabetické léčby těchto pacientů, jejíž výběr je kvůli renální či jaterní insuficienci mnohdy významně omezen. Na závěr je zařazena kapitola zabývající se farmakokinetikou léků, zejména z pohledu praktických informací o dávkování léčiv a jejich nejčastějších interakcích v případě renální či jaterní insuficience. Text je doplněn řadou tabulek, přehledných schémat a obrazovou dokumentací. V závěru každé kapitoly je uveden souhrn literatury, kde čtenář může nalézt zdroje k dalšímu studiu. Kniha je určená pro širokou odbornou obec - diabetology, nefrology, internisty, praktické lékaře a další odborníky, kteří se podílejí na léčbě pacientů s diabetem. Specializace - Diabetologie, Interní medicína, Gastroenterologie a hepatologie, Endokrinologie, Chirurgie, Kardiologie, Všeobecné lékařství, Farmakologie Léčba diabetu u pacientů s onemocněním ledvin a jater - Haluzák Martin a kolektiv od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.