Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Martin Haluzík, Ivan Rychlík: Léčba diabetu u pacientů s onemocněním ledvin a jater

Učebnice/Odborná literatura

Martin Haluzík, Ivan Rychlík: Léčba diabetu u pacientů s onemocněním ledvin a jater

Hodnocení: 1x
  • 4

Léčba diabetu u pacientů s onemocněním ledvin a jater - Haluzák Martin a kolektiv. Léčba diabetu u pacientů s onemocněním ledvin a jater Diabetes mellitus patří mezi nejčastější "civilizační" choroby, se kterými se setkávají bez výjimky lékaři všech specializací. Toto onemocnění významným způsobem zvyšuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Léčba diabetu u pacient..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martin Haluzík, Ivan Rychlík: Léčba diabetu u pacientů s onemocněním ledvin a jater koupíte i tady

Specifikace Martin Haluzík, Ivan Rychlík: Léčba diabetu u pacientů s onemocněním ledvin a jater

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 118 Kč

Diabetes mellitus patří mezi nejčastější civilizační choroby, se kterými se setkávají bez výjimky lékaři všech specializací. Toto onemocnění významným způsobem zvyšuje riziko kardiovaskulární morbid ... a dál?

Produkt Martin Haluzík, Ivan Rychlík: Léčba diabetu u pacientů s onemocněním ledvin a jater

Martin Haluzík, Ivan Rychlík: Léčba diabetu u pacientů s onemocněním ledvin a jater - parametry

Název produktu: Martin Haluzík, Ivan Rychlík: Léčba diabetu u pacientů s onemocněním ledvin a jater
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 118 Kč
Maximální cena: 286 Kč
Ušetríte až: 168 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Léčba diabetu u pacientů s onemocněním ledvin a jater - Haluzák Martin a kolektiv. Léčba diabetu u pacientů s onemocněním ledvin a jater Diabetes mellitus patří mezi nejčastější "civilizační" choroby, se kterými se setkávají bez výjimky lékaři všech specializací. Toto onemocnění významným způsobem zvyšuje riziko kardiovaskulární morbidity a mortality, zkracuje délku života a zhoršuje kvalitu života diabetiků zejména v důsledku vzniku dlouhodobých komplikací. Přesto se diabetici - vlivem celkově zlepšené péče a nových léčebných postupů - ve stále větším počtu dožívají rozvinutých fází komplikací postihujících i další systémy či orgány. Mezi klinicky nejzásadnější patří s diabetem související postižení ledvin a jater, jejichž tíže často určuje další osud diabetika. Autorský kolektiv se snažil vytvořit publikaci zabývající se komplexním pohledem na problematiku léčby diabetika s onemocněním ledvin či onemocněním jater. Zejména v posledním desetiletí došlo k získání řady nových poznatků o diabetické nefropatii a k rozvoji nových léčebných postupů, a to nejen v oblasti prevence a raných stadií nefropatie, ale i pokud jde o léčbu pacientů se selháním ledvin na podkladě diabetu. Podobnou situaci lze pozorovat u onemocnění jater u diabetiků. Cílem předloženého díla je podat ucelený přehled vybraných informací o výskytu, morfologii, patogenezi, klinickém obrazu, diagnostice, prevenci a léčbě onemocnění ledvin a jater u pacientů s diabetem a také podrobné informace o možnostech antidiabetické léčby těchto pacientů, jejíž výběr je kvůli renální či jaterní insuficienci mnohdy významně omezen. Na závěr je zařazena kapitola zabývající se farmakokinetikou léků, zejména z pohledu praktických informací o dávkování léčiv a jejich nejčastějších interakcích v případě renální či jaterní insuficience. Text je doplněn řadou tabulek, přehledných schémat a obrazovou dokumentací. V závěru každé kapitoly je uveden souhrn literatury, kde čtenář může nalézt zdroje k dalšímu studiu. Kniha je určená pro širokou odbornou obec - diabetology, nefrology, internisty, praktické lékaře a další odborníky, kteří se podílejí na léčbě pacientů s diabetem. Specializace - Diabetologie, Interní medicína, Gastroenterologie a hepatologie, Endokrinologie, Chirurgie, Kardiologie, Všeobecné lékařství, Farmakologie Léčba diabetu u pacientů s onemocněním ledvin a jater - Haluzák Martin a kolektiv od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.