Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Martin Brofman: Jak si zlepšit vidění

Knihy naučná literatura

Martin Brofman: Jak si zlepšit vidění

Hodnocení: 1x
  • 4

Jak si zlepšit vidění - Martin Brofman, Zrak člověka je metaforou pro jeho duševní rozpoložení a způsob, jakým člověk žije, je přímo spjat s tím, jak vidí. Úspěšná náprava zraku se dostaví teprve tehdy, je-li člověk ochoten provést potřebné změny ve své mysli i ve způsobu života. Tato kniha klade hlavní důraz na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.82258
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Jak si zlepšit vidění
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martin Brofman: Jak si zlepšit vidění koupíte i tady

Specifikace Martin Brofman: Jak si zlepšit vidění

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 173 Kč

Kniha – autor Martin Brofman, 224 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Zrak člověka je metaforou pro jeho duševní rozpoložení a způsob, jakým člověk žije, je přímo spjat s tím, jak vidí. Úspěšná náprava zraku se dostaví teprve tehdy, je-li člověk ochoten provést potřebné změny ve své mysli i ve způsobu života. Tato kniha klade hlavní důraz na vnitřní proces, jenž se odvíjí ve vašem vědomí a jenž se týká hluboké osobní transformace. Techniky, které jsou v textu využity, jsou založeny víceméně na mentálním » ... a dál?

Produkt Martin Brofman: Jak si zlepšit vidění

Martin Brofman: Jak si zlepšit vidění - parametry

Název produktu: Martin Brofman: Jak si zlepšit vidění
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 173 Kč
Maximální cena: 248 Kč
Ušetríte až: 75 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jak si zlepšit vidění - Martin Brofman, Zrak člověka je metaforou pro jeho duševní rozpoložení a způsob, jakým člověk žije, je přímo spjat s tím, jak vidí. Úspěšná náprava zraku se dostaví teprve tehdy, je-li člověk ochoten provést potřebné změny ve své mysli i ve způsobu života. Tato kniha klade hlavní důraz na vnitřní proces, jenž se odvíjí ve vašem vědomí a jenž se týká hluboké osobní transformace. Techniky, které jsou v textu využity, jsou založeny víceméně na mentálním programování. Najdete v nich motivaci, inspiraci i konkrétní návody. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Zdraví, Hubnutí a Sport od Eugenika naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Zrak človeka je metaforou pre jeho duševné rozpoloženie a spôsob, akým žije, je priamo spätý s tým, ako vidí. Táto kniha kladie dôraz na vnútorný proces, ktorý sa odvíja vo vašom vedomí a ktorý sa týka hlbokej osobnej transformácie. Techniky, ktoré autor predstavuje, sú založené najmä na mentálnom programovaní. Nájdete v nich motiváciu, inšpiráciu aj konkrétne návody. "Text v českom jazyku" Jak si zlepšit vidění - Martin Brofman od authora Martin Brofman a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.