MARTELL VSOP 0,7 L
MARTELL VSOP 0,7 L

MARTELL VSOP 0,7 L

80%
od 1 569 Kč
Martell VSOP je skvělý a oblíbený koňak. Má příjemnou, velmi jemnou vůni hroznů se sytými tóny vanilky a dubového dřeva. Pěkně plná, vyzrálá, spíše suchá uhlazená a mnohovrstevná chuť s náznaky sladkosti, exceluje v bohatém dlouhotrvajícím závěru. Martell VSOP je hladký a lahodný, skvěle chutná na Martell Cognac V.S.O.P. je zlatavě jantarové barvy. Přivoníte-li k němu, jasně ucítíte lehký závan hroznů s jemným dotykem vanilky a dřeva. Jeho plná…
Alza.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 59 Kč Skladem
1 569 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: MARTELL VSOP 0,7 L
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 569 Kč
Maximální cena: 1 569 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Hodnocení:
4

Popis produktu

Martell VSOP je skvělý a oblíbený koňak. Má příjemnou, velmi jemnou vůni hroznů se sytými tóny vanilky a dubového dřeva. Pěkně plná, vyzrálá, spíše suchá uhlazená a mnohovrstevná chuť s náznaky sladkosti, exceluje v bohatém dlouhotrvajícím závěru. Martell VSOP je hladký a lahodný, skvěle chutná na Martell Cognac V.S.O.P. je zlatavě jantarové barvy. Přivoníte-li k němu, jasně ucítíte lehký závan hroznů s jemným dotykem vanilky a dřeva. Jeho plná, vyzrálá, uhlazená a spletitá chuť vykazuje náznaky sladkosti. Vynikající závěr s dlouhými dozvuky.

Martell V.S.O.P Medaillon je 10-12letý mimořádně kvalitní koňak kategorie Very Superior Old Pale. V dárkovém balení se sklenkami. 

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.