Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Marta Škárová: Vzory rozhodnutí a úkonů soudů všech stupňů

Učebnice/Odborná literatura

Marta Škárová: Vzory rozhodnutí a úkonů soudů všech stupňů

Hodnocení: 1x
  • 4

Vzory rozhodnutí a úkonů soudů všech stupňů - Marta Škárová . Publikace ve 4. vydání reaguje na rozsáhlé změny, které přinesl nový občanský zákoník, na související novelizaci občanského soudního řádu a na zcela nový zákon o zvláštních řízeních soudních (č. 292/2013 Sb.). Prakticky zaměřený text přináší typické vzory ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Vzory rozhodnutí a úkon..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marta Škárová: Vzory rozhodnutí a úkonů soudů všech stupňů koupíte i tady

Specifikace Marta Škárová: Vzory rozhodnutí a úkonů soudů všech stupňů

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 634 Kč

Publikace ve 4. vydání reaguje na rozsáhlé změny, které přinesl nový občanský zákoník, na související novelizaci občanského soudního řádu a na zcela nový zákon o zvláštních řízeních soudních (č. 292 ... a dál?

Produkt Marta Škárová: Vzory rozhodnutí a úkonů soudů všech stupňů

Marta Škárová: Vzory rozhodnutí a úkonů soudů všech stupňů - parametry

Název produktu: Marta Škárová: Vzory rozhodnutí a úkonů soudů všech stupňů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 634 Kč
Maximální cena: 1 351 Kč
Ušetríte až: 717 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vzory rozhodnutí a úkonů soudů všech stupňů - Marta Škárová . Publikace ve 4. vydání reaguje na rozsáhlé změny, které přinesl nový občanský zákoník, na související novelizaci občanského soudního řádu a na zcela nový zákon o zvláštních řízeních soudních (č. 292/2013 Sb.). Prakticky zaměřený text přináší typické vzory rozhodnutí a úkonů soudů všech stupňů ve věcech občanskoprávních, správních, rodinných včetně péče o nezletilé, pracovních, obchodních, dědických, exekučních, insolvenčních, vkladu práva do katastru, směnek a šeků, úschovy a umoření listin. Jedná se o soudní rozhodnutí včetně rozsudků a usnesení ve věci samé, usnesení procesní povahy a o úkony soudů, např. vyrozumění či potvrzení. Každý ze vzorů obsahuje výrok a schéma odůvodnění a pro snazší aplikaci autoři připojili vysvětlující poznámky. Cílem práce rozsáhlého autorského kolektivu je, aby se publikace stala účinnou metodickou pomůckou pro práci soudců, vyšších soudních úředníků a pracovníků soudních kanceláří při praktickém výkonu jejich funkcí. Při formulaci konkrétních procesních návrhů vůči soudům bude rovněž pomocníkem pro advokáty, notáře a účastníky soudního řízení. Elektronickou podobu vzorů je opět možné stahnout a editovat dle potřeb čtenáře a to díky jedinečnému kódu, který je vložen v knize. Vzory rozhodnutí a úkonů soudů všech stupňů - Marta Škárová od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Příručka nabízí na 250 vzorů žalob a jiných podání, smluv a notářských zápisů. Obsahově pokrývá celé soukromé právo včetně... Marta ŠkárováLeges, edice PraktikKniha, čeština, 832 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.