Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Marsha Lucas: Přeprogramuj svůj mozek na lásku

Učebnice/Odborná literatura

Marsha Lucas: Přeprogramuj svůj mozek na lásku

Hodnocení: 1x
  • 4

Přeprogramuj svůj mozek na lásku – Zastavte své automatické reakce založené na strachu. Vpusťte do svého života úplně jinou kvalitu vztahů a emoční pohodu. - Marsha Lucas. Autoři podrobně popisují, jak prozkoumat své minulé životy, životy mezi nimi i preexistence, a dokonce nahlédnout do své budoucnosti. Můžete si ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Přeprogramuj svůj mozek..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marsha Lucas: Přeprogramuj svůj mozek na lásku koupíte i tady

Specifikace Marsha Lucas: Přeprogramuj svůj mozek na lásku

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 188 Kč

Autoři podrobně popisují, jak prozkoumat své minulé životy, životy mezi nimi i preexistence, a dokonce nahlédnout do své budoucnosti. Můžete si sami vyvolat ty zážitky z minulých životů, které ... a dál?

Produkt Marsha Lucas: Přeprogramuj svůj mozek na lásku

Marsha Lucas: Přeprogramuj svůj mozek na lásku - parametry

Název produktu: Marsha Lucas: Přeprogramuj svůj mozek na lásku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 188 Kč
Maximální cena: 253 Kč
Ušetríte až: 65 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přeprogramuj svůj mozek na lásku – Zastavte své automatické reakce založené na strachu. Vpusťte do svého života úplně jinou kvalitu vztahů a emoční pohodu. - Marsha Lucas. Autoři podrobně popisují, jak prozkoumat své minulé životy, životy mezi nimi i preexistence, a dokonce nahlédnout do své budoucnosti. Můžete si sami vyvolat ty zážitky z minulých životů, které jsou pro vás právě teď důležité. Můžete odhalit neomezené možnosti a prostředky, které máte v duchovní sféře k dispozici. Tato kniha si klade za cíl podpořit nezávislost při zkoumání minulých životů s pomocí postupů, s nimiž dokáže čtenář snadno pracovat sám. „Nejprve si probereme základní součásti lidských bytostí - mentální, fyzickou a duchovní - a zaměříme se především na to, jak duch ovlivňuje mysl a tělo. Budeme se zabývat existencí duše, která je nezničitelná a nesmrtelná a zároveň neustále se měnící podstata našeho bytí. Dále se budeme věnovat autohypnóza v podobě regresní techniky. Představíme zde zcela nový hypnotický postup spolu s klinicky odzkoušenou regresní technikou. budeme se zabývat i kontaktováním zesnulých, díky kterému získáváme důležité informace ohledně života po životě. Popíšeme několik technik, pomocí kterých se dá komunikovat s duchy . Nakonec se podíváme na astrální cestování. Popíšeme zde zcela nové postupy, které jsme vytvořili speciálně za tím účelem, abychom mohli zkoumat nefyzické svět.“ Přeprogramuj svůj mozek na lásku – Zastavte své automatické reakce založené na strachu. Vpusťte do svého života úplně jinou kvalitu vztahů a emoční pohodu. - Marsha Lucas od nakladatelství Eugenika v kategorii | Rozvoj osobnosti za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Neuropsychologička a psychoterapeutka vám příjemným, vtipným a srozumitelným způsobem vysvětlí, jak funguje váš mozek  ve vztazích. Lépe tak pochopíte, jak jste dospěli ke svým stávajícím vztahovým vzorcem, a naučíte se, jak si svůj mozek účinně přeprogramovat. Zjistíte, jaké vnitřní pochody nám vlastně probíhají v mozku; jak si výrazně zlepšit schopnost navazovat a pěstovat uspokojivé vztahy; co stojí za chorobnou úzkostí ze závazků - to vše doplněno množstvím příkladů  ze života a praktickými návody. S pomocí uvedených návodů a meditačních cvičení dokážete změnit navyklé reakce ve vztazích, založené na strachu; vybudovat si emoční odolnost; užívat si hezčí milování; pochopit a zlepšit své prožívání lásky. Ukázka:Vraťme se nyní zpátky k Julii. To, že intelektuálně chápala Souvislost se Svými zážitky z dětství, bylo dobré, ale nestačilo to. Poté, co jsme probrali dilema, která měla v mozku uloženy, proč u ní dochází ke zkratu a není schopna Zůstat ve vztahu, začala s pravidelnou meditací na všímavost. Julia pociťovala postupné a trvalé zlepšování. Dokázala se ve vztazích správně rozhodovat, místo aby z nich v panice prchala. Po roce přijala Gregovu nabídku k sňatku. Zastavte své automatické reakce založené na strachu. Vpusťte do svého života úplně jinou kvalitu vztahů


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.