Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Markéta Vydrová, Lenka Rožnovská: Ty, ty, ty, Matyldo!

Knihy

Markéta Vydrová, Lenka Rožnovská: Ty, ty, ty, Matyldo!

Hodnocení: 0x
  • 4

V Matyldině společnosti se budete náramně bavit a chvíli vás možná bude i mrazit v zádech z toho, co ta holka zase vyvádí. Vyprat sešity v akváriu, mluvit tajnou faraonskou řečí, přidusit tatínka, na to je Matylda expert. Jak říká její bratr Šimon, na Matyldu by si rodiče měli pořídit zbrojní pas. Rozhodně varujeme: ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86066

Jaké má kniha
Ty, ty, ty, Matyldo!
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Markéta Vydrová, Lenka Rožnovská: Ty, ty, ty, Matyldo!

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 182 Kč

V Matyldině společnosti se budete náramně bavit a chvíli vás možná bude i mrazit v zádech z toho, co ta holka zase vyvádí. Vyprat sešity v akváriu, mluvit tajnou faraonskou řečí, přidusit tatínka, na to je Matylda expert. Jak říká její bratr Šimon, na Matyldu by si rodiče měli pořídit zbrojní pas. Rozhodně varujeme: Při čtení této knížky hrozí břichabol z nadměrného smíchu! Matyldiny lapálie jsou tu pro radost všem začínajícím čtenářům. ... a dál?

Produkt Markéta Vydrová, Lenka Rožnovská: Ty, ty, ty, Matyldo!

Markéta Vydrová, Lenka Rožnovská: Ty, ty, ty, Matyldo! - parametry

Název produktu: Markéta Vydrová, Lenka Rožnovská: Ty, ty, ty, Matyldo!
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 182 Kč
Maximální cena: 222 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V Matyldině společnosti se budete náramně bavit a chvíli vás možná bude i mrazit v zádech z toho, co ta holka zase vyvádí. Vyprat sešity v akváriu, mluvit tajnou faraonskou řečí, přidusit tatínka, na to je Matylda expert. Jak říká její bratr Šimon, na Matyldu by si rodiče měli pořídit zbrojní pas. Rozhodně varujeme: Při čtení této knížky hrozí břichabol z nadměrného smíchu! Matyldiny lapálie jsou tu pro radost všem začínajícím čtenářům.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.