Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Markéta Vostrá: Vostrá škola života

Knihy naučná literatura

Markéta Vostrá: Vostrá škola života

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Škola života se může řadit mezi populárně naučnou literaturu. Autorka zde využívá analogie mezi dvanácti astrologickými domy zvěrokruhu a dvanácti komnatami školy života, kterými musí člověk projít, aby si osvojil schopnost vědomého, moudrého prožívání každodennosti. To spočívá především ve správné „symetričnosti „ ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Vostrá škola života
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Markéta Vostrá: Vostrá škola života

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 205 Kč

Škola života se může řadit mezi populárně naučnou literaturu. Autorka zde využívá analogie mezi dvanácti astrologickými domy zvěrokruhu a dvanácti komnatami školy života, kterými musí člověk projít, aby si osvojil schopnost vědomého, moudrého prožívání každodennosti. To spočívá především ve správné „symetričnosti „ žití. Jakmile se jakákoli z životních oblastí předimenzuje, logicky se vychýlí protipól a lidská bytost se dostává do situací, které dokonale zrcadlí míru odchylky. Tyto situace bývají většinou vnímány » ... a dál?

Produkt Markéta Vostrá: Vostrá škola života

Markéta Vostrá: Vostrá škola života - parametry

Název produktu: Markéta Vostrá: Vostrá škola života
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 205 Kč
Maximální cena: 205 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Škola života se může řadit mezi populárně naučnou literaturu. Autorka zde využívá analogie mezi dvanácti astrologickými domy zvěrokruhu a dvanácti komnatami školy života, kterými musí člověk projít, aby si osvojil schopnost vědomého, moudrého prožívání každodennosti. To spočívá především ve správné „symetričnosti „ žití. Jakmile se jakákoli z životních oblastí předimenzuje, logicky se vychýlí protipól a lidská bytost se dostává do situací, které dokonale zrcadlí míru odchylky. Tyto situace bývají většinou vnímány jako velice složité a vytvářejí z života doslova bludný kruh nepříjemností, dokud se nedospěje k poznání na základě kterého člověk vyrovná chybějící protilehlý aspekt. Problémy v oblasti vztahů, materiálního zabezpečení, práce, zdraví, sexuality a mnoha dalších odvětví lidského života, vycházejí většinou z neschopnosti přijmout sebe sama a vědomě pracovat se svou nedostatečností v té, které oblasti. S trochou nadsázky se dá říci, že to, co je naším největším problémem, tím jsme učiněni, tím znamením zvěrokruhu procházíme do pozemské roviny, abychom se ve hmotném světě díky svým reakcím na konkrétní prožitky „zažili“ a následnou prací na své identitě pokročili vývojově dále. Polarizace probíhá vždy integrací protilehlého a následným zažitím se v celistvosti. Protilehlé opoziční znamení zvěrokruhu je vždy nositel pro nás podstatných a cenných informací a přispívá ke vzniku nových životních forem. V každé z kapitol je dále rozebrána charakteristika příslušející planety a znamení zvěrokruhu, doplněné vždy dvěma skutečnými příběhy klientů Markéty Vostré, souvisejících s obsahem dané kapitoly. Markéta Vostrá je známá pražská kartářka, která se zabývá výkladem tarotu přibližně dvacet let.

Problémy v oblasti vztahů, materiálního zabezpečení, práce, zdraví, vzhledu, sexuality a mnoha dalších

sektorů lidského života vycházejí většinou z neschopnosti přijmout sebe sama a vědomě a cíleně pracovat

se svou vlastní nedostatečností. Markéta Vostrá ve své knize využívá analogie mezi dvanácti astrologickými

domy zvěrokruhu a dvanácti komnatami, kterými musí lidská bytost projít, aby si osvojila schopnost

moudrého a smysluplného prožívání každodennosti. Hlavním předpokladem pro zvládnutí hry zvané život je

naučit se správné „symetričnosti“ žití. Jakmile se jakákoli ze životních oblastí předimenzuje, logicky se vychýlí

protipól a člověk se dostane do situací, které dokonale zrcadlí míru odchylky. Tyto situace bývají většinou

vnímané jako velice nepříjemné, dokud se nedospěje k poznání, na základě kterého člověk vyrovná chybějící

protilehlý aspekt. Kniha je inspirací pro ty, kteří chtějí vědomě pracovat na svém vývoji a hledat odpovědi na

otázky „Proč právě mně se muselo stát toto ...“. V knize jsou uvedeny nejzajímavější příběhy, se kterými se ve

své praxi autorka setkala. Více informací o autorce najdete na www.marketa-tarot.cz. ALBATROS - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 208 str. - ISBN: 978-80-254-1064-6 - Kniha Autor knihy Markéta Vo


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.