Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Markéta Vopičková Cipprová: Ve stínu akácie

Knihy pro děti a mládež

Markéta Vopičková Cipprová: Ve stínu akácie

Hodnocení: 1x
  • 4

Ve stínu akácie – pohádky z říše zvířat - Markéta Vopičková Cipprová. Kniha obsahuje 15 pohádek, jedná se spíše bajky. Hrdiny jsou zde rozličná zvířátka, v některých vystupuje Vládce zvířat, zastupující všeobecnou moc. Každá pohádka nese výchovné poselství. Knížka je bohatě doplněná ilustracemi. Autorka se snažila do ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Markéta Vopičková Cipprová: Ve stínu akácie koupíte i tady

Specifikace Markéta Vopičková Cipprová: Ve stínu akácie

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 131 Kč

Kniha obsahuje 15 pohádek, jedná se spíše bajky. Hrdiny jsou zde rozličná zvířátka, v některých vystupuje Vládce zvířat, zastupující všeobecnou moc. Každá pohádka nese výchovné poselství. Knížka ... a dál?

Produkt Markéta Vopičková Cipprová: Ve stínu akácie

Markéta Vopičková Cipprová: Ve stínu akácie - parametry

Název produktu: Markéta Vopičková Cipprová: Ve stínu akácie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 131 Kč
Maximální cena: 176 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ve stínu akácie – pohádky z říše zvířat - Markéta Vopičková Cipprová. Kniha obsahuje 15 pohádek, jedná se spíše bajky. Hrdiny jsou zde rozličná zvířátka, v některých vystupuje Vládce zvířat, zastupující všeobecnou moc. Každá pohádka nese výchovné poselství. Knížka je bohatě doplněná ilustracemi. Autorka se snažila do obrázků schovat i množství detailů, tak aby děti mohly hledat a aktivně se do čtení zapojit. K prohlížení vybízí i vyjmuté detaily obrázků zobrazené vedle textu. Kniha je doporučena pro děti od 2 let pro společné čtení a prohlížení s rodiči, avšak zároveň knihu si přečte žák první či druhé třídy a najde v ní naprosto jiný rozměr, který je dán právě výchovným podtextem. Ve stínu akácie – pohádky z říše zvířat - Markéta Vopičková Cipprová od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Anotace: Pohádková kniha o zvířátkách vhodná pro děti od 3 let. V patnácti pohádkách jsou v poutavých příbězích zvírat popsány některé lidské vlastnosti a schopnosti, se kterými se mnohdy rodiče setkávají u svých dětí: jako je zlomyslnost, stydlivost, lhaní, neposlušnost či pýcha. V příbězích je na chování zvířat, pohádkových hrdinů, ukázáno přijatelné chování v lidské společnosti. Děti se dozvídají, že za prohřešek následuje spravedlivý trest, a také že nezáleží na věku či velikosti toho či onoho, ale důležitá je tolerance, ochota pomoci, odvaha nebo přátelství. Pohádky také seznamují malé posluchače s prostředím, ve které zvířata žijí a s jejich životními zvyklostmi. Kniha je bohatě ilustrována pro děti zajímavými ilustracemi zvířat i přírody, tyto ilustrace nabízí možnost rodičům rozvíjet pozorovací schopnosti jejich dětí.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.