Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Markéta Selucká, Lukáš Hadamčík: Nájem bytu a domu

Učebnice/Odborná literatura

Markéta Selucká, Lukáš Hadamčík: Nájem bytu a domu

Hodnocení: 1x
  • 4

Monografie Markéty Selucké a Lukáše Hadamčíka se zaměřuje na jeden z tradičních soukromoprávních institutů sloužících k uspokojování potřeby bydlení, a tím je nájem bytu a domu. Snahou této prakticky zaměřené monografie je přinášet odpovědi na otázky, které s účinností nového kodexu soukromého práva vyvstaly stran ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Markéta Selucká, Lukáš Hadamčík: Nájem bytu a domu koupíte i tady

Specifikace Markéta Selucká, Lukáš Hadamčík: Nájem bytu a domu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 365 Kč

Prakticky zaměřená publikace řeší nejdůležitější otázky nájmu bytu a domu po nabytí účinnosti nové civilněprávní úpravy. Odkazuje rovněž na relevantní judikaturu, kterou je možné po účinnosti nového občanského zákoníku použít. ... a dál?

Produkt Markéta Selucká, Lukáš Hadamčík: Nájem bytu a domu

Markéta Selucká, Lukáš Hadamčík: Nájem bytu a domu - parametry

Název produktu: Markéta Selucká, Lukáš Hadamčík: Nájem bytu a domu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 365 Kč
Maximální cena: 480 Kč
Ušetríte až: 115 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Monografie Markéty Selucké a Lukáše Hadamčíka se zaměřuje na jeden z tradičních soukromoprávních institutů sloužících k uspokojování potřeby bydlení, a tím je nájem bytu a domu. Snahou této prakticky zaměřené monografie je přinášet odpovědi na otázky, které s účinností nového kodexu soukromého práva vyvstaly stran aplikace a interpretace ustanovení vážících se k nájmu bytu a domu. Musí se po nabytí účinnosti nového občanského zákoníku uzavírat nová nájemní smlouva na byt? Podle jakých ustanovení vypovědět nájem bytu, když nájemní smlouva byla uzavřena podle předchozího občanského zákoníku? Čtenář se zároveň může seznámit s relativně ustálenou judikaturou vztahující se k oblasti nájmu bytu a domu, avšak jak sami autoři podotýkají, je její reálná použitelnost v případě nového občanského zákoníku otevřená. Nájem bytu a domu po rekodifikaci soukromého práva - Markéta Selucká, Lukáš Hadamčík od authora Markéta Selucká, Lukáš Hadamčík a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu

Martinus.cz Nájem bytu a domu - Markéta Selucká; Lukáš Hadamčík Prakticky zaměřená publikace řeší nejdůležitější otázky nájmu bytu a domu po nabytí účinnosti nové civilněprávní úpravy. Odkazuje rovněž na relevantní judikaturu, kterou je možné po účinnosti nového občanského zákoníku použít. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Právo od Wolters Kluwer naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.