Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Slovníky » Srovnání cen Markéta Pravdová: Akademická příručka českého jazyka

Slovníky

Markéta Pravdová: Akademická příručka českého jazyka

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Markéta Pravdová, Internetovou jazykovou příručku kolektivu autorů Ústavu pro jazyk český AV ČR využilo během prvních dvou let od zpřístupnění více než půl milionu uživatelů češtiny. Její výkladová část nyní vychází poprvé knižně. Do příručky byly zařazeny především ty jevy, na něž se často ptají tazatelé v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Jaké má kniha
Akademická příručka čes..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Markéta Pravdová: Akademická příručka českého jazyka koupíte i tady

Specifikace Markéta Pravdová: Akademická příručka českého jazyka

Kategorie Slovníky
Nejnižší cena 269 Kč

Internetovou jazykovou příručku kolektivu autorů Ústavu pro jazyk český AV ČR využilo během prvních tří let od jejího zpřístupnění více než milion uživatelů. Její výkladová část nyní vychází poprvé knižně. Najdete zde obecná poučení o českém jazyce, zejména o pravopisu, tvarosloví a některých syntaktických jevech. Ve výkladech se uvádějí i rozpory v údajích, které jednotlivé jazykové příručky přinášejí, nebo rozdíly mezi kodifikací a spisovným územ, a to s hodnotícím komentářem a doporučeným řešením. Kniha je » ... a dál?

Produkt Markéta Pravdová: Akademická příručka českého jazyka

Markéta Pravdová: Akademická příručka českého jazyka - parametry

Název produktu: Markéta Pravdová: Akademická příručka českého jazyka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 269 Kč
Maximální cena: 395 Kč
Ušetríte až: 126 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Markéta Pravdová, Internetovou jazykovou příručku kolektivu autorů Ústavu pro jazyk český AV ČR využilo během prvních dvou let od zpřístupnění více než půl milionu uživatelů češtiny. Její výkladová část nyní vychází poprvé knižně. Do příručky byly zařazeny především ty jevy, na něž se často ptají tazatelé v jazykové poradně. Najdete zde obecná poučení o českém jazyce, zejména o pravopisu, tvarosloví a některých syntaktických jevech. Na rozdíl od současných Pravidel českého pravopisu a mluvnic jsou některé výklady v příručce podrobnější a ucelenější (např. v oblasti psaní velkých písmen, interpunkce, shody přísudku s podmětem, skloňování osobních a zeměpisných jmen atd.). Ve výkladech se uvádějí i rozpory v údajích, které jednotlivé jazykové příručky přinášejí, nebo rozdíly mezi kodifikací a spisovným územ. V takových případech je připojen hodnotící komentář a doporučená řešení. Kniha je určena všem zájemcům o češtinu, a to jak široké veřejnosti, tak jejím profesionálním uživatelům, zvláště učitelům a studentům. Akademická příručka českého jazyka získala ocenění Český bestseller za rok 2014 v kategorii Odborná a populárně naučná literatura pro dospělé. Druh sortimentu : Kniha, Akademická příručka českého jazyka, Jazyk : Čeština, Počet stran : 536


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.