Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Markéta Kubálková Řízení projektů v Microsoft Office Project

Učebnice/Odborná literatura

Markéta Kubálková Řízení projektů v Microsoft Office Project

Hodnocení: 1x
 • 4

Učebnice Řízení projektů v Microsoft Office Project přibližuje studentům vysokých škol i zájemcům z praxe nejpotřebnější funkce programu Microsoft Office Project na fiktivním projektu ve všech stadiích jeho života. Učebnice vznikla na základě zkušeností autorů z výuky aplikace programu Microsoft Office Project a s ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.85931

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Markéta Kubálková Řízení projektů v Microsoft Office Project

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 310 Kč

Učebnice Řízení projektů v Microsoft Office Project přibližuje studentům vysokých škol i zájemcům z praxe nejpotřebnější funkce programu Microsoft Office Project na fiktivním projektu ve všech stadiích jeho života. Učebnice vznikla na základě zkušeností autorů z výuky aplikace programu Microsoft Office Project a s řízením reálných projektů. Případová studie formou řešení problémů seznamuje čtenáře s projektem Start smyšlené firmy Encián. Firma rekonstruuje zasedací místnost, buduje v ní školicí počítačovou učebnu. » ... a dál?

Produkt Markéta Kubálková Řízení projektů v Microsoft Office Project

Markéta Kubálková Řízení projektů v Microsoft Office Project - parametry

Název produktu: Markéta Kubálková Řízení projektů v Microsoft Office Project
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 310 Kč
Maximální cena: 365 Kč
Ušetríte až: 55 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:

Učebnice Řízení projektů v Microsoft Office Project přibližuje studentům vysokých škol i zájemcům z praxe nejpotřebnější funkce programu Microsoft Office Project na fiktivním projektu ve všech stadiích jeho života. Učebnice vznikla na základě zkušeností autorů z výuky aplikace programu Microsoft Office Project a s řízením reálných projektů. Případová studie formou řešení problémů seznamuje čtenáře s projektem Start smyšlené firmy Encián. Firma rekonstruuje zasedací místnost, buduje v ní školicí počítačovou učebnu. Vychází při tom z interních i externích zdrojů, analyzuje náklady, sleduje průběh projektu. Kniha je určena zájemcům o řízení projektů při využití programu Microsoft Office Project ve verzi 2007 či nižších. Nepředpokládá hlubší znalosti projektového řízení ani ovládání programu Project. Bude vítanou pomůckou učitele ve výuce či při školení, je však napsána tak, aby čtenář mohl pochopit podstatu problematiky a aplikovat všechny postupy v programu i bez výkladu učitele, tj. samostudiem.

 • V sedmi tematických lekcích postupně v projektu použijete:
 • kalendáře
 • úkoly
 • zdroje
 • náklady a sledování průběhu
 • různá zobrazení projektu
 • sestavy a tisk
 • nástroje a další možnosti práce se soubory Osvojené dovednosti je vhodné upevnit souběžným řešením projektu v příloze B, který obsahuje pro kontrolu číselné hodnoty dosažených výsledků a obrazovky významných fází řešení. Řízení projektů v Microsoft Office Project - Tomáš Kubálek, Markéta Kubálková od authora Tomáš Kubálek, Markéta Kubálková a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.